Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kerkinterieur”. Een pastel. Gesigneerd en Leuven 19...
Georg Claessens

“Kerkinterieur”. Een pastel. Gesigneerd en Leuven 19...

Intérieur d’église . Un pastel. Signé et Leuven 19 ...
Dim. 70 x 60 cm
SKU: 2505210112.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #112
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #549
    Nadine Van Lierde
    Period: °1941

    “Zittende naakt”. Een kleurentekening. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    Nu assis . Un dessin en couleur. Signé et daté '65
    No longer available
    Dim. 61,5 x 37,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #351
    Sitzendorf

    Een haan van meerkleurig porselein. Kleine beschadiging aan de staart.

    Un coq en porcelaine multicolore. Dommages mineurs à la queue.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    Een sobere mahoniehouten tweedeursgarderobe.

    Une armoire sobre à deux portes en acajou.
    No longer available
    Dim. 240 x 164 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #158
    Amphora, Czechoslovakia

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence à décor en relief émaillé multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #649
    Gustaaf-Christiaan De Bruyne
    Period: 1914-1981

    “Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.

    Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.
    No longer available
    Dim. 17 x 14,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #353

    Een wandklokje met deels zwartgelakte en beschilderde kast, de wijzerplaat geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met slinger en gewichten.

    Une horloge murale avec boîtier partiellement laqué et peint en noir, le cadran flanqué de deux colonnes en porcelaine. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #261

    Een gepolychromeerd luipaardje van Weens brons op arduinen sokkeltje. Recent werk.

    Léopard en bronze polychrome de Vienne sur socle en pierre bleue. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 12,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #640

    Een gietijzeren wandfontein.

    Une fontaine murale en fonte.
    No longer available
    Dim. l: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    “Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.

    Scène orientale . Un groupe en bronze d'après une œuvre d'Emmanuel Frémiet. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #435

    Een gehamerd zilveren milieu de table met houten handvatten en met glazen recipiënt. 800‰. 760 gram bruto zonder recipiënt.

    Un milieu de table en argent martelé avec poignées en bois et avec récipient en verre. 800 ‰. 760 grammes brut sans récipient.
    No longer available
    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #266
    Eumig

    Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.

    Un projecteur pour film 8 mm, avec lampe supplémentaire, clip vidéo et écran de projection.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #59
    Yvette Jansens

    “Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.

    Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.
    No longer available
    Dim. 80 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More