Other lots in this auction
-
#418
Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
Un ancien Bouddha thaïlandais, doré à la feuille d'or.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#73Jordan Sheffield collection
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Tijdperk art deco. Met bijgevoegd dienblad. Met stofhoezen.
Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Epoque Art Déco. Avec plateau attaché. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#397
“Liggende Hotei met fabeldier”. Een gesculpteerd hardhouten beeld op voetstuk.
Hotei couché avec bête fantastique . Une statue en bois dur sculpté sur un piédestal.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 180 -
#501
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een mannenbuste, een pijproker en een vaas met dieren. Eerste helft XXe eeuw.
Lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un buste masculin, d'un fumeur de pipe et d'un vase avec des animaux. Première moitié du 20ème siècle.No longer availableDim. h: 25, 28 & 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496
Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.
Une pièce en or jaune 22 carats et argent. 20 écus. Baudouin I 1930-1990.No longer availableDim. 10,5 gEstimate: € 350 / 450 -
#223
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
Deux cristaux de roche à base de bois de racine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#556
Een partij munten van allerlei landen. Daaronder enkele Franse zilveren 5 frankstukken (Napoléon III) en Liberty One dollars met Eisenhower.
Lot de pièces de différents pays, dont quelques pièces de 5 francs français en argent (Napoléon III) et des One Dollar Liberty pièces avec Eisenhower.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#545
Een ronde zilveren serveerschotel. Zonder keuren, maar getest. 1170 gram.
Un plat de service rond en argent. Pas de poinçons, mais testé. 1170 grammes.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 450 / 550 -
#619Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.
Autoportraits . Huile sur panneau & Huile sur métal. Sans signatures.No longer availableDim. 16 x 13 & 17 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#356
Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.No longer availableDim. 78 x 63 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Paire de vases en porcelaine bleu cobalt avec peinture dorée et décor floral multicolore peint à la main, signé Lusy . Avec montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 320 / 400