#345Gevarieerd lot met drie pince-nez, mogelijk 9K goud, 7 diverse metalen zakhorloges (te reviseren/te herstellen), speldjes en horlogeskettingen. In een doosje.
Lot varié contenant trois pince-nez, probablement 9 K, 7 montres de poches en métal (à réviser/réparer), des épingles et des chaînes d’horloge. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#231Drie bronzen replica’s: een vijzel met stamper, een kerkbel en een wijwatervat. Mooie, zware exemplaren.
#260Een 18 K geelgouden en zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Broche en or jaune 18 K et argent sertie de diamants de taille ancienne avec un poids total de ca 0,70 ct.No longer availableDim. 9,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#86Een gefineerd rond bijzettafeltje met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Table d'appoint ronde en placage avec marqueterie et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. Ø: 56 cm h: 74 cmEstimate: € 220 / 240 -
#157Een houten juwelendoosje met in het deksel een handgeschilderd miniatuur op ivoor.
#413Een staande Quan Yin van gesculpteerd speksteen.
#268Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
#616Een gebeeldhouwde Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
#113Een gesculpteerde en gepolychromeerde stenen piëta. Regio Vouvray (Rochecorbon). Mogelijks omstreeks 1500.
Une pieta en pierre sculptée et polychrome. Région de Vouvray (Rochecorbon). Peut-être vers 1500.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250 / 350