Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kerkinterieur”. Een pastel. Gesigneerd en Leuven 19...
Georg Claessens

“Kerkinterieur”. Een pastel. Gesigneerd en Leuven 19...

Intérieur d’église . Un pastel. Signé et Leuven 19 ...
Dim. 70 x 60 cm
SKU: 2505210112.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #112
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #661

    Twee sierzwaarden in gebeeldhouwd houten wandschild. Toledo, Spanje.

    Deux épées ornementales dans un bouclier mural en bois sculpté. Tolède, Espagne.
    No longer available
    Dim. l: 66 en 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #147

    “Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.

    Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #213

    Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.

    Un grand soufflet ancien. Avec pied pour pouvoir être utilisé comme table basse.
    No longer available
    Dim. 114 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #205

    Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer met schuine schakels.

    Un collier à maillons en or jaune 18 carats avec maillons inclinés.
    No longer available
    Dim. 11,90 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #554
    Van Dronghe (?)

    “Mannenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.

    Portrait d'homme . Huile sur toile. Indistinctement signée et datée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 56 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #81

    Een lot souvenirlepeltjes waarbij acht Duitse (800‰ zilver), een Zwitsers (800‰) en vier Belgische (verzilverd).

    Un lot de cuillères souvenirs dans lesquelles huit allemandes (800 ‰ d'argent), une suisse (800 ‰) et quatre belges (argentées).
    No longer available
    Dim. zilver: 84,95 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #12
    Roger Hebbelinck

    “Straatje in Damme”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 283/250 buiten de plaat.

    Petite rue de Damme . Eau-forte couleur. Signée et numérotée 283/250 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #694
    Murano

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.

    Un vase de pâte de verre italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #417

    Een paar dierenfiguurtjes van Chinees porselein.

    Une paire de figurines d'animaux en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #663
    Lladro

    “Slapend meisje tegen moeders schoot”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille endormie sur les genoux de sa mère . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #496

    Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.

    Une pièce en or jaune 22 carats et argent. 20 écus. Baudouin I 1930-1990.
    No longer available
    Dim. 10,5 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #108

    Een salontafel met glazen blad, gedragen door een bronzen voet in de vorm van twee meermannen.

    Une table basse avec plateau en verre soutenu par une base en bronze en forme de deux hommes.
    No longer available
    Dim. 50 x 135 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More