Other lots in this auction
-
#326
Een antiek altaardoek met een floraal decor in goudbrokaat op rode zijde (slijtage).
Nappe d’autel ancienne à décor de fleurs en brocart d’or sur soie rouge (usures).No longer availableDim. 56 x 150 cmEstimate: € 60/100 -
#707
Een lot strips en boeken, waarbij ‘Jommeke’, ‘Urbanus’, ‘Tiny’, enz.
Lot de bandes dessinées et de livres dont “Jommeke”, “Urbanus”, “Tiny” etc.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#349
Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en noyer.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#147
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor 12 personen in ménagère. Enkele manco’s en enkele latere toevoegingen.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes. Dans une ménagère. Quelques manquants et quelques rajouts.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#35Sélection
Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.
Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.No longer availableDim. Ø: 4,5 cm 66,40 gEstimate: € 300/400 -
#650
Een gefineerde commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden. Patina te vernieuwen.
Commode en bois de placage à fronton galbé et ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Patine à rafraîchir.No longer availableDim. 85 x 90 x 48 cmEstimate: € 180/220 -
#337
Een gefineerd theekistje van notenhout met twee leeuwenkoppen aan de zijkanten.
Boîte à thé en placage de noyer décorée de deux têtes de lion sur les côtés.No longer availableDim. 16 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#771
Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.No longer availableDim. 80 x 60 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#753Mills
Een vierdelig art-deco koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt.
Service à café et à thé art déco en métal argenté sur plateau. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9- 23 cmEstimate: € 100/120 -
#427
“Erotiek in de kunst”. Een kunstboek. Angelika Luthesius & Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.
“Erotiek in de kunst”. Livre d’art. Angelika Luthesius et Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#659
Een paar vierkante metalen plantenbakken.
Paire de jardinières carrées en métal.No longer availableDim. h: 50 x 46 cmEstimate: € 360/400 -
#758
Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
Un plat et un bol en porcelaine , décor Imari.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 40/60