Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.

“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.

“Intérieur d’église aux personnages”. Huile sur toile. XIXe siècle.
Dim. 33 x 27 cm
SKU: 2508200234.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #234
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #291

    Twee vintage kristallen inktpotten op een eikenhouten blad. Kleine schilfers.

    Deux encriers en cristal sur tablette en chêne. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #766

    Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.

    Table d’appoint ronde sur pieds courbés.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57

    Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.

    Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #165

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale turkoois.

    Bague en or jaune 18 K sertie d’une turquoise centrale.
    No longer available
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #488

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van edele dames in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #571
    Freddy van Dyck
    Period: °1942

    “De acro-gymnasten”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Les acrogymnastes”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #270
    Certina

    Een herenhorloge in 18 karaats geelgouden kast. In werkende staat.

    Montre à bracelet homme à boîtier en or jaune 18 K. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #789
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #76

    Een recente staande klok met gelakte marqueterie.

    Horloge à gaine récente laquée et marquetée.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #316

    Een hoekkast met zwartgelakt ruitmotief op de deur. XIXe eeuw.

    Encoignure à motif de carreaux laqués noir sur la porte.
    No longer available
    Dim. 105 x 102 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.

    Secrétaire à abattant de style hollandais ouvrant à trois tiroirs en dessous de la tablette et décoré aux fleurs marquetées.
    No longer available
    Dim. 100 x 113 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #471

    Een lampenvoet van Imari-porselein en messing.

    Pied de lampe en porcelaine japonaise et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm (zonder kap)
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More