#297HöhnerEen oude accordeon met oorspronkelijke koffer.
#353Een uitgebreid servies met decor van rozen, bestaande uit dertig platte borden, vier diepe borden, een grote en een kleine terrine, twee sauskommen, een koffiekan, een melkkan, een suikerpot, tien kopjes met ondertasjes, twee schalen op voet, een schaal op hoge voet, een slakom, twee ronde schotels, twee diepe kommen en drie ovale schotels. Tsjecho-Slowakije.
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#116Een rechthoekige wandspiegel.
#172Van de Vijver“Herfstlandschap met drie personen en een schaap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’automne à trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#120Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,18 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 5,18 ct.No longer availableDim. 18,99 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#320Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
#730Een 18 wit gouden ring bezet met diamantjes en roze saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en zes parels.
#466Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.No longer availableDim. 160 x 85 & 185 x 103 cmEstimate: € 35 / 60