Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
L. Beeckman

“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 50 x 40 cm
SKU: 1012190309.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #309
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #328

    Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.

    Un lot de onze verres sur pied en verre.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #303

    “Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.

    ”Nu debout”. Une statue en bronze sur socle en marbre. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 16 cm + 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #534
    Steinherz (?)

    “Midden-Oosters stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    ”Vue de ville, Moyen-Orient”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.
    No longer available
    Dim. 23 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #224
    Louis Pulinckx
    Period: 1843 - 1910

    “Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #762

    “Heilige Maagd met kind.” Gravure naar P.P. Rubens. Genummerd I.B.11 - 142. Recent gerestaureerd.

    ”Vierge à l’Enfant”. Une gravure d’après P.P. Rubens. Numérotée I.B. 11 - 142. Restauration récente.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #257

    “Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont. Parijs, 1965.

    ”Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont, Paris 1965.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #675

    Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.

    Un bracelet esclave en argent. 925‰.
    No longer available
    Dim. 61 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #683

    Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.

    Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #568

    Een paar godsbeeldjes van Chinees porselein.

    Une paire de statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #17

    Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.

    Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #759
    Francisco Diaz Diaz
    Period: 1918 - 1989

    “Koppel met lam” & “Dansers”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.

    ”Couple et agneau” & “Danseurs”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole, toutes signées.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,00 ct.
    No longer available
    Dim. 9,45 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More