#535Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500 -
#344Een ovale lijst met bloemenkant.
Un cadre ovale à rebord fleuri.No longer availableDim. 66 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#354Een lot wetenschappelijke boeken, hoofdzakelijk Duitstalig. XIXe en XXe eeuw. Bijgevoegd een groot lot nummers van het tijdschrift “La Chronique Médicale” van het begin van de XXe eeuw.
Un lot de livres en relation avec la science, la plupart en allemand. XIXème et XXème siècles. Nous ajoutons un lot de numéros de “La Chronique Médicale”. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#373Een bord van Weens porselein. Gemerkt.
#798Een opvouwbare schildersezel.
Un chevalet pliable.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#464Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#133François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#259F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 100