‘Bergzicht met brug en huisjes’, aquarel op papier met witte passepartout.
#48
Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
#340Cartier
Twee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#543
A silver-plated metal coffee and tea set with a twisted ribs motif. Coffee and tea pots, sugar and milk pots. We include a round silver-plated metal tray.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#358Lladro
‘Geisha Mayumi’, een Lladro beeld, modelnr 1449 in originele verpakking.
"Geisha Mayumi," a Lladro figurine, model number 1449 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#66
Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#572
Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#686
Een handgeknoopt Perzische loper.
#444Wilbert Doorakkers
“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#447
Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
An Art Deco copper hanging lantern with sculpted glass.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 150 / 250