Other lots in this auction
-
#602Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
Un collage sur cinq panneaux de papier entre verre. Signé au dos et daté 1995.No longer availableDim. 78 x 18 cm (5)Estimate: € 100 / 160 -
#105Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,16 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 250 / 300 -
#136Eva, FalmouthEen gefineerde mahoniehouten staande klok. Het deurtje versierd met ingelegde schelp. XIXe eeuw.
Pendule de grand-père en placage d'acajou. La porte décorée de coquillage incrusté. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 230 cmEstimate: € 300 / 500 -
#374Rémy Cornelissen“De strijdwagen”. Litho. Gesigneerd, genummerd 12/15 en met opdracht buiten de plaat.
The Chariot . Lithographie. Signée, numérotée 12/15 et avec dédicace à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#373Een antiek stenen Boeddhahoofdje op voetstukje van masoniet.
Une tête de Bouddha en pierre antique sur un socle en masonite.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174Louis Marie Hippolyte DingemansPeriod: °Antwerpen 1885 - ?“Koe met kalf aan de drinkplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Vache au veau au bord de l'abreuvoir . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 200 / 250 -
#382Jan VanrietPeriod: °1948“Droomhuis”. Zeefdruk. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 3/20.
Maison de rêve . Sérigraphie. Signée et numérotée 3/20 illisiblement.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 70 / 80 -
#351SitzendorfEen haan van meerkleurig porselein. Kleine beschadiging aan de staart.
Un coq en porcelaine multicolore. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61La RochèreEen cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.
Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#417Een paar dierenfiguurtjes van Chinees porselein.
Une paire de figurines d'animaux en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 65 / 75 -
#186Een sobere mahoniehouten tweedeursgarderobe.
Une armoire sobre à deux portes en acajou.No longer availableDim. 240 x 164 x 65 cmEstimate: € 100 / 160 -
#157Een houten juwelendoosje met in het deksel een handgeschilderd miniatuur op ivoor.
Une boîte à bijoux en bois avec une miniature peinte à la main sur ivoire dans le couvercle.No longer availableDim. 9 x 17 x 15 cmEstimate: € 160 / 200

