#231Drie bronzen replica’s: een vijzel met stamper, een kerkbel en een wijwatervat. Mooie, zware exemplaren.
#30Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#313Drie bronzen bas-reliëfs, bestaande uit een beeltenis van Christus, een beeltenis van Maria en een modern reliëf met voorstelling van de voetwassing.
#21KernEen tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.
#286Een laag en rond tafeltje van wit marmer.
#614“Kalaga”. Een Birmaans borduurwerk. Achter glas.
#17Een juwelenkistje van meerkleurig porselein in de vorm van een hondje op kussen. Onderaan gemerkt.
Une boîte à bijoux en porcelaine multicolore en forme de chien sur un oreiller. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#180Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
#394“De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.
L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un meuble en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir en bas et deux portes grillagées en haut. Peut être rénové.No longer availableDim. 240 x 140 x 56 cmEstimate: € 40 / 80