Other lots in this auction
-
#473Lolo Palazzo
Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#304E. Van Mullem
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#348
Een paar antieke gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinxen.
Une paire de chenets antiques en fonte en forme de sphinx.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux lilas . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 74 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488
Een paar bronzen hanglantaarns met gebogen glas.
Une paire de lanternes suspendues en bronze avec verre bombé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180 / 200 -
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#551
Een ronde schotel van gedreven en geciseleerd geel koper. Binnenrand met acht lobben. Midden-Oosten, omstreeks 1900. We voegen er een soortgelijk klein rond schaaltje aan toe.
Un plat rond en cuivre jaune ciselé et repoussé. Bord intérieur à huit lobes. Moyen-Orient, vers 1900. Nous ajoutons un petit plat rond similaire.No longer availableDim. Ø 38,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#553
Buffelhoorns op bovenste fractie schedel.
Cornes de buffle sur la fraction supérieure du crâne.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#656
Een Chinese houten kist met uitgestoken decor.
Une boîte chinoise en bois avec un décor sculpté.No longer availableDim. 40 x 73 x 34 cmEstimate: € 100 / 160 -
#66
Een Engels platenkastje met gevitreerde deur en versierd met inlegwerk.
Un cabinet de disques anglais avec une porte vitrifiée et décoré de marqueterie.No longer availableDim. 97 x 48 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#44Frans DillePeriod: 1909 - 1983
“Violiste met rozen in een landschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1977. Drieluik.
Violoniste aux roses dans un paysage . Lithographie. Signée et datée 1977. Triptyque.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#314Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
2 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat en met droogstempel:- “Melkmeisje”. (12,5 x 9,5 cm)- “Poort naar Antwerpen”. (21 x 16,5 cm).
2 gravures, toutes deux signées à l'extérieur de la planche et en relief: - Laitière . (12,5 x 9,5 cm) - Porte d'Anvers . (21 x 16,5 cm))No longer availableEstimate: € 40 / 50