#322Maria TuryPeriod: 1930 - 1992
“Onder de boom”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Sous l'arbre . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 30/50 -
#696
Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#432
Een antieke Tibetaanse tangka.
#528
Een bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
#96
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#540
Twee zilveren kommen. 800‰. 545 gram.
#558
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#205
Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer met schuine schakels.
#683
Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
#453
Een gesculpteerd Afrikaans ivoren beeld. Begin XXe eeuw.
Une statue en ivoire africain sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#628
Een stereoscoop in originele kist. Compleet.
#366
Twee stoeltjes met rieten zit.
Deux chaises aux sièges en osier.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 30/50