Other lots in this auction
-
#853
Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#355
Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#86
Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
Une petite table Art Déco en bois de ronce à trois pieds emmêlés et un tiroir.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 120 / 140 -
#126
Een Louis Philippe meubeltje met een deur en een lade.
Un petit meuble Louis Philippe à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#403
Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#660Pomellato
Een zwart rubberen ketting met 18 karaats wit gouden slot met een hartvormige hanger van zilver met calcedoon van ± 30 ct.
Une chaîne en caoutchouc et fermoir en or blanc 18 ct et pendentif en argent et une calcédoine de ± 30 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een malachiet.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de malachite.No longer availableDim. 21,75 gEstimate: € 250 / 350 -
#908
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#328
Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
Une paire de représentations allégoriques en biscuit vert et blanc. Style Wedgewood.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#890
Een Il Bisonte halssnoer van zilver (33,55 g) en zwart leder, evenals vijf lederen armbanden van verschillende merken. In originele doos van Il Bisonte.
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#521
“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#906
Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100