#390Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 250 / 350 -
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#758Een lot strips, bestaande uit 45 albums van Suske en Wiske, 4 albums van Bessy, vier albums van Jerom, een album van De Rode Ridder en een promotioneel album voor Cera.
Un lot de bandes dessinées, dont 45 albums de Suske et Wiske, 4 albums de Bessy, 4 albums de Jerom, 1 album de De Rode Ridder et un album de promotion pour Cera.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#398Een lot van 9 kunstboeken, ed. Arcade en andere:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”.- enz.
Un lot de 9 livres d’Art:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”et autres.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#195VacheronEen 18 karaats geel gouden zakhorloge met schakelketting en sleutel.
Montre de gousset en or jaune 18 ct avec châtelaine et clef.No longer availableDim. bruto: 89,30 gEstimate: € 800 / 100 -
#666Een paar beige langgerekte struisvogellederen stoelen.
Une paire de chaises longues en cuir d’autruche beige.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#504“Caféscène”. Olieverf op paneel.
#269E. Sanders“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,94 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 600 / 700