Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kerststalgarnituur in vier oorspronkelijke doosjes. Gemerkt: Goebel.
I.M. Hummel

Kerststalgarnituur in vier oorspronkelijke doosjes. Gemerkt: Goebel.

Une garniture de crèche de Noël en cristal dans quatre boîtes d’origine.
SKU: 1012190368.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #368
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #184
    Frans Van Roie

    “Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.

    ”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.

    Un petit vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #798

    Een opvouwbare schildersezel.

    Un chevalet pliable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #51

    Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.

    Un petit samovar en cuivre rouge à montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 55
  • #661

    Een grote waaier van ivoor met een handgeschilderd decor.

    Un grand éventail en ivoire et décor peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #643

    “Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.

    ”Shiva dansante”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #438

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #545
    Hebdoma

    Een verzilverde 8-dagen zakhorloge. Ancre Brussel 1910. Recent gerestaureerd.

    Montre argenté à mouvement huit-jours. Ancre Bruxelles 1910. Restauration récente.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #579

    “De stokers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les chauffeurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #215

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.
    No longer available
    Dim. 24,20 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #792

    Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.

    Un miroir rectangulaire à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 83 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #358

    Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.

    Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More