#46Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#97ChristofleEen suikerpot van verzilverd metaal en glas. Gemerkt. Met een zilveren lepeltje.
#101Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#431Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
#144Henri De Clerck“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#147Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).
Une branche de rosier en fonte sur socle en albâtre. Pot à encre manquant.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
”The seven Swabians”. Un groupe en bois polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#198C. Detouche à ParisEen romantische schouwpendule van vuurverguld brons met een voorstelling van een meisje en een jongen die een nestje roven. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée romantique en bronze doré représentant un garçon et une fille qui volent un nid. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#424Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#284Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Une peinture sous-verre. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 120 / 140