Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.
“Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.
“Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.

“Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.

"Child with Frog". A patinated gilded bronze sculpted figurine on a marble base. Signed, after a work by L&F Moreau.
Dim. 12,5 x 20cm
SKU: 1912230511.
Categories: Brons, Marmer.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #198
    Valenti

    ‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.

    'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #177

    Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.

    A pair of partially gilt bronze wall sconces in Empire style, carried by angels. With 13 light points.
    No longer available
    Dim. 106 x 48cm
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #497

    “Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.

    "Dancer". A bronze statue on a pedestal made of alabaster, onyx, and marble. Inspired by a work by Chiparus.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 160 / 190
  • #147
    P.J. Mène

    “Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Hunter with hunting dog". A bronze group on a black marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #487

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    "Feminine nude on bearskin." A group of Viennese bronze with two-tone patina. Recent work.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #483

    Een paar bronzen Jugendstil plaquettes met 2 figuren in het reliëf.

    A pair of bronze Art Nouveau plaques with 2 figures in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 9cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #186

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #491
    Antoine Nelson

    “Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Winter outing". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #468

    “Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.

    "Mourning Madonna of Nuremberg." A wooden carved figurine on a marble base. Late 19th century, France.
    No longer available
    Dim. 32cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #606

    Een mahoniehouten kaptafel met wit marmeren blad en kantelbare spiegel.

    A mahogany dressing table with a white marble top and tilting mirror.
    No longer available
    Dim. 160 x 85 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    H. Moyson et Cie.

    Een schouwklok in de vorm van een engel met artistieke ambitie gemaakt in biscuit op een sokkel van messing en marmer. H. Moyson et Cie. Anvers.

    A mantel clock in the shape of an angel with artistic ambition, made in biscuit on a brass and marble pedestal. H. Moyson et Cie. Antwerp.
    No longer available
    Dim. 47 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #96

    Een houten marqueterie buikkastje met 3 laden, verguld bronzen ornamenten en wit marmeren blad.

    A wooden marquetry commode with 3 drawers, gilded bronze ornaments, and a white marble top.
    No longer available
    Dim. 74 x 87 x 34cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #116

    Een houten marqueterie barkastje met 3 faux laden op het frontpaneel en marmeren blad. Spiegel binnenin de klapdeur.

    A wooden marquetry drinks cabinet with 3 faux drawers on the front panel and a marble top. Mirror inside the folding door.
    No longer available
    Dim. 80,5 x 39 x 80cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #241

    Een bronzen beeld van een golvende dame op zwart marmeren sokkeltje. Draagt handtekening.

    A bronze sculpture of a wavy lady on a black marble pedestal. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #508

    Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.

    A bronze sculpted statue of Cupid with arrows and bow.
    No longer available
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613
    Limoges France

    Een art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.

    An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #36

    Een ovalen eikenhouten bijzettafel met inlegwerk in de rand en een rood marmeren blad.

    An oval oak side table with inlay work in the edge and a red marble top.
    No longer available
    Dim. 78 x 79 x 60
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.

    A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 73 x 48 x 33cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #481

    Een paar uit brons gesculpteerde beelden van leeuwen in lighouding op marmeren voet. Naar het werk van Milo.

    A pair of bronze sculptures depicting reclining lions on marble bases. Inspired by the work of Milo.
    No longer available
    Dim. 15 x 12 x 32,5cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #171

    “Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "Horses". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #425

    Een set van 2 halfronde consoletafeltjes in hout met een wit marmeren blaadje.

    A set of 2 semi-circular wooden console tables with a white marble top.
    No longer available
    Dim. 73 x 48 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #477

    “Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.

    "Arab carpet vendor." A bronze figurine in the Viennese style. Recent work.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #26

    Een Art Deco wit marmeren piëdestal.

    An Art Deco white marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 38 x 35 x 35cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Een bijzettafeltje, 2 niveaus met rijkelijk versierde bronzen poten met bustes van hofdames.

    A side table with 2 levels, adorned with richly decorated bronze legs featuring busts of court ladies.
    No longer available
    Dim. 68 x 38 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #679

    Een meerkleurig Chinees porseleinen balustervaas met vergulde ornamenten.

    A multicolored Chinese porcelain baluster vase with gilded ornaments.
    No longer available
    Dim. 65 x Ø31cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #390

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.

    An 18 kt white gold ring set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, stop nr. 9.

    A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, stopper no. 9.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 14 cm 1,4 kg
    Estimate: € 200 / 300
  • #467
    Lucan

    Een lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.

    A lot of modern ceramics, consisting of 4 vases, each signed at the bottom. Included is a figurine of a figure on a stool.
    No longer available
    Dim. H: 14-22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    Een paar Satsuma vazen met decor van figuren.

    A pair of Satsuma vases with figural decoration.
    No longer available
    Dim. h 46,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #469
    Utagawa Kuniyoshi
    Period: 1798 - 1861

    “Japans figuur”. Een Japanse houtsnede op papier. Afkomstig uit Waseda University Theatre Museum - Tokyo Metro Library, 1847. Diverse signaturen; Ichiyusai Kuniyoshi met Yoshi kiri zegel. Muramatsu Yoshimura zegel (1847-50). Lichte sporen van verweer.

    "Japanese figure". A Japanese woodcut on paper. Originates from the Waseda University Theatre Museum - Tokyo Metro Library, 1847. Various signatures; Ichiyusai Kuniyoshi with Yoshi kiri seal. Muramatsu Yoshimura seal (1847-50). Light signs of weathering.
    No longer available
    Dim. 37 x 24,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #499
    August Gillé
    Period: 1892 - 1982

    “Abstracte compositie”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Bovenaan gesigneerd.

    "Abstract composition". A drawing, mixed media on paper. Signed at the top.
    No longer available
    Dim. 72 x 109cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #182
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #609
    Remi Geens

    “Zicht op de Rupel”. Een aquarel op papier. Onderaan gesigneerd. Verso gedateerd 1989.

    "View of the river Rupel." A watercolor on paper. Signed at the bottom. Dated 1989 on the back.
    No longer available
    Dim. 30 x 39cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een uit bot gesculpteerd kleine buste van een half gezicht half schedel met baard op standaard, onder glazen stolp met houten plateau.

    A small bust carved from bone, depicting half of a face and half of a skull with a beard, on a stand, under a glass dome on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 17cm & 30 x Ø14cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #242
    L. Gressé

    Een paar religieuze aquarellen op papier. Met o.a. St. Petrus.

    A pair of religious water colors on paper. Representing among others St. Peter.
    No longer available
    Dim. 23 x 17,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #112
    Robert Van Horick
    Period: 1940-

    “Dame met hoed in surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift label “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”.

    "Lady with Hat in Surreal Landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Label inscription: "Robert Van Horick - Student of Paul Delvaux."
    No longer available
    Dim. 80 x 49cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More