#695
Een vierkante massief eiken salontafel.
#66NV Hardglas Zoetermeer
Een vintage glazen toogvitrine met messing frame en 1 klepje vooraan. Glas achterzijde manco. Bovenzijde glas gemerkt.
#458Keramis
Een art-deco schaal gemerkt Keramis met decornummer D.2845.
An art-deco bowl marked Keramis with design number D.2845.No longer availableDim. h 12 x Ø 30 cmEstimate: € 140/180 -
#81
Een bronzen Art Nouveau spiegel met liggende vrouwenfiguur onderaan.
#51
Een art-deco fumé persglazen vaas met een decor van onderwaterfauna en flora.
An Art Deco smoked glass vase with an underwater fauna and flora decoration.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 19 cmEstimate: € 120/180 -
#693
Een art-deco dessertservies bestaande uit 40 stuks en gemerkt VW Czechoslovakia waarvan een theepot, een melk- en een suikerpot, een schaal, 12 dessertborden, 12 ondertassen en 12 tassen waarvan 3 met een haarlijnscheurtje. Hierbij gevoegd een verzilverde suikertang uit dezelfde periode.
#645
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe.
A copper chandelier with a central glass bowl.No longer availableDim. 80 x 45cmEstimate: € 80/120 -
#118Delvaux
“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#474
Vier gebeeldhouwde eikenhouten panelen met vogeldecor en een wildeman. Inscripties: “Willekom in ons huis, 1636 en FST”. XIXde eeuw.
Four carved oak panels with bird decoration and a wild man. Inscriptions: "Welcome to our house, 1636 and FST". 19th century.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 120/180 -
#64Lode Bosmans
#403
Een terracotta Komaland ruiter.
A terracotta Komaland rider.No longer availableDim. h 35 x l 25 cmEstimate: € 40/60 -
#5Wiskemann
Een set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30/50