#45
Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120/140 -
#314F. Millenhuber
“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#699Simonne Beardswood
“Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.
”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#71
Toiletstel van schildpad en zilver. Keuren van Mappin & Webb, omstreeks 1910.
Une garniture de toilette en écaille et argent. Poinçons Mappin & Webb, +- 1910.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#96
Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 14,30 g 4,5 cmEstimate: € 130/160 -
#267
Een paar verguld bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports aux oeufs d’autruche en bronze doré.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120/140 -
#750
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 600/700 -
#424
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#468
Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
Trois cloches orientales en laiton, dont deux incrustées.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#157
Een houten tuinbank.
#665
Een ivoren slavenarmband.
#345
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600/800