Similar lots by type
-
#509
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderij op paneel. Draagt handtekening.
« Abstrait ». Une peinture à l'huile double face sur panneau. Signée.No longer availableDim. 98 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#352
“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
“Jockeys”. Toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#149Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 550/600 -
#455
“Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 29 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#445
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
“Nu allongé”. Huile sur panneau. Porte monogramme.No longer availableDim. 50x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#362
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 60/100 -
#592
“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#419
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 60/100 -
#589D. Placied Rosseel
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 30/50 -
#504
“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
“Composition”. Un collage de papier à la gouache. Signé.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#409Jan Van Gesins (?)
“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#204Florent N. CrabeelsPeriod: 1829 - 1896
“Wei met Koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chemin aux vaches. Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 120/140 -
#364Olga Gavrilova
“Christus met de doornenkroon en de Mater”. Olieverf op doek. Russische school. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1934.
“Le Christ à la couronne d'épines et la mère”. Huile sur toile. Ecole russe. Signée et datée 1934 au verso.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue sur la plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 400/500 -
#162Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#472
“Constructivistische compositie”. Olieverf op doek. Russsische school.
“Composition constructiviste”. Huile sur toile. École russe.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/180 -
#462C. L. Gavre
“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur carton. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 150/200 -
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Bij De Beek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 65/75 -
#554
“Vogels op een tak met bessen”. Gouache op zijde.
Oiseaux sur une branche avec des baies. Gouache sur soie.No longer availableDim. 85 x 55 cmEstimate: € 160/200 -
#464
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
“Composition”. Huile sur toile. Porte monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#154Georges Teugels
“Kippen Op Het Erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
“Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250/300 -
#379
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers en mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#354F. Furet
“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#355
“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000/1500
Other lots in this auction
-
#271
Een lot archeologische vondsten, bestaande uit fossiele schelpen, een blikseminslag, een bijl, een bijtel, passer en winkelhaak.
Lot de découvertes archéologiques, composées de coquillages fossiles, d'un coup de foudre, d'une hache, d'un ciseau, d'un compas et d'une équerre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#448
Een klein buikvaasje van Chinees porselein. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Petit vase pansu en porcelaine de Chine. Marqué en bas. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 150/200 -
#240
Een 18 K witgouden herenring bezet met een solitair briljant van +- 0,35 ct.
Une bague pour homme en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 700/800 -
#693
Een lot van drie stuks mechanisch speelgoed, bestaande uit een aapje met cymbalen, een opwindbaar racewagentje en een trommelende panda.
Lot de trois jouets mécaniques, composé d'un singe avec des cymbales, d'une voiture de course à remonter et d'un panda qui tambourine.No longer availableDim. h: 6 cm - 27 cmEstimate: € 60/80 -
#539Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400/600 -
#640
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en zes pareltjes.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé en argent d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et six perles.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 200/300 -
#217
“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120/200 -
#118
Een gevarieerd lot zilver, bestaande uit lepeltjes, servetringen, suikertangen, strooilepeltjes, een opengewerkte schep met benen handvat en twee pollepels. Diverse keuren en verschillende gehaltes. 1127,4 gram (zonder schep met been).
Lot varié d'argenterie, composé de cuillères, de ronds de serviette, de pinces à sucre, de cuillères à saupoudrer, d'une pelle ajourée avec manche en os et de deux louches. Poinçons divers et contenu différent. 1127,4 grammes (sans la pelle avec os).No longer availableDim. +- 1130 gEstimate: € 400/500 -
#161Emile Carlier
“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2200/2400 -
#339R. Brunef
“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#459
Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#638
Een lot van vijf antieke roodkoperen waterketels, waarbij één met porseleinen handvat.
Lot de cinq bouilloires anciennes en cuivre dont une avec anse en porcelaine.No longer availableDim. h: 15 - 25 cmEstimate: € 100/120