Other lots in this auction
-
#238
Een vierdelige 800‰ zilveren schrijfset in etui.
Un nécessaire d'écriture de quatre pièces en argent 800‰ dans un écrin.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#344
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
Une tirelire de mission en plâtre multicolore avec un enfant qui hoche la tête.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#502
“Geometrisch abstract met rood en blauw”. Draagt monogram en nummer VIII, gedateerd ‘72.
"Abstrait géométrique avec du rouge et du bleu". Porte monogramme et le numéro VIII, daté '72.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 500/550 -
#692
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
Lustre à pendeloques en cristal et quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#30
Een hanger van 18 K geelgoud en zilver en een 18 K geelgouden broche met robijntjes en een speld bezet met pareltjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats et argent et une broche en or jaune 18 carats avec rubis et une broche sertie de perles.No longer availableDim. 7,68 gEstimate: € 230/300 -
#208Raymond Reding
“Monsieur Vincent, Vriend van de Armen”. Ed. Lombard Collectie 1957. Hard cover. Goede staat, met Kuifjepunt.
« Monsieur Vincent, Vriend van de Armen ». Éd. Collection Lombard 1957. Relié. Bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#245
Een porseleinen jardinière met decor van vogels in bloeiende planten. Chinees werk, eind XXe eeuw. Met bronzen montuur en oren.
Une jardinière en porcelaine à décor d'oiseaux dans des plantes fleuries. Travail chinois, fin du 20ème siècle. Avec monture et oreilles en bronze.No longer availableDim. Ø: 28 cm h: 31 cmEstimate: € 250/350 -
#473
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. H:59cmEstimate: € 200/240 -
#322
Een verguld houten spiegel in Régencestijl.
Miroir en bois doré de style Régence.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#615
Een grote pique-fleurs van paars glas met geaderd motief. In drie delen.
Un grand pique-fleurs en verre violet à motif veiné. En trois parties.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 75/100 -
#632Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Gehurkte 2”. Gravure. Gesigneerd en Artiestenproef buiten de plaat.
« Accroupi 2 ». Gravure. Signée et Epreuve d'artiste hors planche.No longer availableDim. 24 x 25 cmEstimate: € 50/70 -
#597
Twee grote biscuit beelden van een herder en herderin met lammetje.
Deux grandes statues en biscuit d'un berger et d'une bergère avec un agneau.No longer availableDim. h: 67 en 72 cmEstimate: € 100/160