#636Een vintage bureaumeubeltje met achter de deuren een uitschuifbaar schrijfblad met lampje en klapblaadjes.
Un meuble de bureau vintage avec une surface d'écriture extensible derrière les portes avec lumière et rabats.No longer availableDim. 114 x 84 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#193Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.
Buffet de chasse à usétagère somptueusement sculpté. Deux portes à panneaux et deux tiroirs en bas. Le tout décoré de têtes de lion, de fleurs et de butin de chasse.No longer availableDim. 223 x 153 x 64 cmEstimate: € 350 / 500 -
#494Een antieke koperen handpomp op houten plaat.
Une pompe à main en laiton antique sur plaque de bois.No longer availableDim. h: 58 cm (pomp)Estimate: € 30 / 50 -
#549Een barokke godslamp van gedreven geel koper. Versierd met drie gevleugelde engelenkopjes.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht avn +- 1,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +-1,10 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#571Een aardewerken vaas met abstract decor. Onderaan gemerkt ‘Foreign’.
Un vase en céramique à décor abstrait. Marqué 'Foreign' en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
Fauteuil Régence recouvert de gobelin. Décor d'oiseau de paradis et scène allégorique.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100 / 150 -
#115Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
Une paire de boucles d'oreilles longues en or jaune 18K. L: 4 cm.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 180 / 250