#182
#199Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
#277
Een kortzwaard met vol messingen gevest.
#340
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 300/400 -
#552A. Busson à Bolbec
#8Goebel, Germany
Hallo!. Une figurine en porcelaine multicolore de la série par M. I. Hummel. Marquée en bas. Numérotée 124/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#621
Een verguld messingen Boeddhahoofd.
#328
#245
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,15 ct.
#643
Een driedelig klokstel van koper en zamak in barokke stijl en op gepolychromeerde houten sokkels. De kandelaars met drie lichtpunten en met putti. Siervaas van de pendule te restaureren.
Une pendule trois pièces en cuivre et régule de style baroque et sur socles en bois polychrome. Les bougeoirs à trois points lumineux et à putti. Vase décoratif de la pendule de cheminée à restaurer.No longer availableDim. h: 43 & 55 cmEstimate: € 120/200 -
#540
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
#341Alessi
Een inoxen ijsemmer. Gemerkt.
Un seau à glace en acier inoxydable. Marqué.No longer availableDim. Ø: 20 cm h: 20 cmEstimate: € 40/60