Other lots in this auction
-
#92Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Dreef met een boerenkar bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
“Drève avec char de fermier devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120/180 -
#531
Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.
Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#663
Een uniform van het tweede regiment Wielrijders. 1954. Bijgevoegd twee uitgaven ivm met de Karabiniers - Wielrijders en een Nederlandstalige en Franstalige uitgave mbt. de Zwarte Duivels.
Uniforme de deuxième régiment des Cyclistes, 1954. Nous ajoutons deux éditions concernant les carabiniers-cyclistes et une édition en Néerlandais et en Français concernant les Diables Noirs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#16
Twee in elkaar passende bijzettafeltjes, versierd met sober inlegwerk. Met glazen blaadjes.
Deux tables de gigogne aux incrustations sobres. Avec tablettes en verre.No longer availableDim. b: 56 & 43 cmEstimate: € 25/35 -
#520
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et de la tanzanite d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000/1200 -
#14Marinus de JongerePeriod: 1912 - 1978
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#511
Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
Vase en verre de Murano à décor multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#425
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#831
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#752
Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.
Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.No longer availableDim. 218 x 111 cmEstimate: € 120/200 -
#627
Een XIXe eeuws uniform van een Belgische stafbrevethouder.
Uniforme d’un breveté de l’état-major. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#550
Geelgouden Portugaleser van 100 Mark 1886, ontwerp J. Lorenz. Gemonteerd als hanger. Ter herdenking van de eerste steenlegging van het Rathaus van Hamburg, dat afbrandde in 1843.
Portugaleser de 100 Mark 1886 en or jaune. Dessin J. Lorenz. Montée en pendentif. Commémorant la construction de l’Hôtel de Ville de Hambourg, détruit dans l’incendie de 1843.No longer availableEstimate: € 2000/3000