#382Val St. LambertEen driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#606SumakhEen handgeknoopt Perzisch wollen Kelimtapijt.
Un tapis de Perse Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 372 x 276 cmEstimate: € 120 / 200 -
#808Twee Kameroenese Fang maskers.
#84De Vos“Stilleven met appelschaal en tinnen kan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coupe à pommes et verseuse en étain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels op bloeiende takken. Begin XIXe eeuw. Schade aan de kraag.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison. Début XIXème siècle. Dégât au col.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#126Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#593“Man en vrouw bij een mand met fruit”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et femme et panier de fruits”. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#866Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#386Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#608Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160 / 180