Other lots in this auction
-
#858Een oude boog voor wipschieting. Met originele pees Yvonne Delavie, Jemappes.
Un arc ancien pour le jeu du papegai. Corde d’origine Yvonne Delavie, Jemappe.No longer availableDim. l: 214 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Bernard Charroy“Naakt”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Nu”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 57 x 45Estimate: € 80 / 120 -
#614Een paar Chinese gemberpotten met een blauw en wit vegetaal decor en met lang-levenstekens.
Une paire de pots à gingembre, décor bleu et blanc de végétaux et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#512“Ya Tassenote.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Frank Will.
”Ya Tassenote”. Huile sur toile. Porte la signature: Frank Will.No longer availableDim. 52 x 62 cmEstimate: € 250 / 300 -
#155Chopard GenèveEen 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz.
Une montre en or jaune 18 ct quartz et bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#255Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen met bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 400 / 500 -
#747Veyhl, PlüderhausenEen vaasje van zilverporselein. Begin jaren 50. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine argentée. Début années ‘50. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#129J. Timmermans“Binnenhof”. Een aquarel op papier. Gesigneerd. Eveneens een voorstelling op de verso.
”La cour”. Aquarelle sur papier. Signé. Une autre représentation au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#100Een 18 karaats geel gouden ring bezet een grote rookkwarts.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un grand quartz fumé.No longer availableDim. 28,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#13Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#885Een lot van drie verschillende stolpen, waarbij één met een Heilige Familie, Eén met St. Antonius en één met een jonge Christus.
Un lot de trois oeuvres sous cloche: la sainte Famille, St. Antoine et le jeune Christ.No longer availableDim. h: 23 - 52 cmEstimate: € 35 / 50 -
#55Longines PréseneEen roestvrij stalen quartz horloge met lederen polsband.
Une montre en acier inoxydable quartz à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 150

