#152Raymond Van HoeckPeriod: 1922-1992
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#272
“Acrobate”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
#125
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,90 ct.No longer availableDim. 24,86 gEstimate: € 1200/1400 -
#155
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 1800/2000 -
#649
#63
Een lot van 51 Delftse tegels.
#48Herford
Een groepje van meerkleurig Duits porselein in de vorm van een koppeltje met bloemenmand. Gemerkt.
Petit couple au panier fleuri en porcelaine polychrome allemande. Avec marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20/25 -
#142Médard II TytgatPeriod: 1916 - 1997
“Zicht op Damme”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Vue sur Damme”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/140 -
#72Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120/200 -
#665
Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
#632
Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#304Juvenia, Bruxelles
Een XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op gietijzeren voet.
Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en fonte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120/200