#432“Vissen”. Zeefdrukken.
#462“Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.
Mosquée du Caire . Aquarelle sur papier. Monogrammé W. .No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
#19Spiegeltje van gebeeldhouwde en vergulde lijst met bloemen op de hoeken. Einde XIXde eeuw.
Miroir en cadre sculpté et doré avec des fleurs aux angles. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#256Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
#675Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
#588“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#607Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#115Een 14 karaats geel gouden in filigraan bewerkte gebedskoker.
Une boîte cylindrique de prière en filigrane en or jaune 14 carats.No longer availableDim. 26,45 gEstimate: € 600 / 800