Other lots in this auction
-
#301
Een miniatuur taartschep en strooilepel van verzilverd metaal. In etui.
Une petite pelle à gâteau en metal argente et une cuillère à dispersion. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#5
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring.
Une bague gravée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 120 / 150 -
#76
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637
Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#770
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#316
Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#99Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Paardrijders Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cavaliers à Waesmunster . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 90 / 110 -
#481Dubois, Bouffiouix
Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.
Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#21
Een lot losse prentkaarten, postkaarten en gefrankeerde enveloppen. Einde XIXde, begin XXste eeuw. Daaronder een aantal kaarten van Antwerpen en publicitaire kaarten van de Red Star Line, tussen 1900 en 1907.
Lot de cartes postales en vrac, cartes postales et enveloppes timbrées. Fin XIXème, début XXème siècle. Parmi elles, un certain nombre de cartes d'Anvers et de cartes publicitaires de la Red Star Line, entre 1900 et 1907.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#92
“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#518
Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Un vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#201
Een paar grote cassolettes van bruin marmer met verguld bronzen beslag.
Une paire de grandes cassolettes en marbre brun avec des garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 500