#801WarminkEen tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#847Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.
#199“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
#501Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
#377Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
#181Louis VuittonEen tasje van cognackleurig epi-leder met datacode AR1915.
Un petit sac à main en cuir épi couleur cognac, code data AR1915.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#172Marinus Van Eys“Woonst bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Habitation auprès d’un chemin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.
Un tigre chinois en bois sculpté sur un socle.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#781Een lot van tien tinnen maatbekers.
Une carpette de Perse en laine noué main, décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 185 x 140 cmEstimate: € 80 / 120