#611Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#445Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
#416Een Italiaanse serveerwagen met opklapbaar blad met bloemenmotief.
Une desserte italienne à tablette amovible motif fleuri.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 40 / 80 -
#527Een koperen vaas.
Un vase en cuivre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#773Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.
Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#386Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#658Chinees dominospel, cica 1940. Volledig.
#457Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
#650Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
#559“Muzikanten.” Acryl op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening. Vervorming van het doek.
”Musiciens”. Acryl sur toile marouflée. Porte une signature. La toile est déformée.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 120 / 200