#163Een classicistische buste van brons.
#68Een bonbonnière en een vaas van Booms glas, waarbij één met meerkleurige en één met vergulde versieringen.
Une bonbonnière et un vase en verre de Boom, décors polychromes et dorés.No longer availableDim. Ø: 20 & h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#745Een Art - Deco dekselvaas met bloemmotief. Gemerkt A.M.C.
#596AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
#193“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
#642“Damesportret.” Olieverf op doek.
”Portrait de dame”. Huile sur toile.No longer availableDim. 87 x 64Estimate: € 100 / 120 -
#334“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#320Een paar 18 karaats wit gouden druppelvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,88 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de larmes sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,99 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#523Vaas uit meerkleurige glaspasta.
Un vase en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. H: 20cmEstimate: € 100 / 120 -
#457Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
#416Een Italiaanse serveerwagen met opklapbaar blad met bloemenmotief.
Une desserte italienne à tablette amovible motif fleuri.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 40 / 80