#751Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Kleine schilfer aan het deksel.
Vase couvert en faïence polychorme. Petit éclat au couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#608Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#101Een oude apothekersweegschaal. Compleet.
#601“Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.
#261Twee Victoriaanse daguerro-fotoportretten. Omstreeks 1860.
Deux portraits daguerre Victoriens, +- 1860.No longer availableDim. 9,5 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#887Een vaas van gesculpteerd ivoor met een decor van olifanten en bomen. Kongo, eerste helft XXste eeuw.
Un vase en ivoire sculptée décor d'éléphants et d’arbres. Congo, première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108Arsène MattonEen paar gietijzeren plaquettes met reliëfdecors van mythologische figuren. Gesigneerd.
Une paire de plaquettes en fonte, décor en relief de figures mythologiques. Signées.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#795Een schommelpaard van gepolychromeerd hout.
Un cheval à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623“Fukurokuju met zijn scroll van wijsheid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et parchemin de sagesse”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Een porseleinen beeldje van een XVIIIde eeuwse officier.
Une statue en porcelaine représentant un officier du XVIIIème siècle.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 32 / 36 -
#169“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Naar de XVIe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. D’après le XVIème siècle.No longer availableDim. 59 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#837Een deels zwartgelakte houten muziekdoos met vijf liedjes. Werkende staat, maar te reviseren.
Une boîte à musique à cinq chansons. En état de marche, mais a faire reviser.No longer availableDim. 11 x 31 x 16 cmEstimate: € 80 / 100