Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kleine kinderbuste van brons. Gesigneerd Balestra en genummerd 80.
Kleine kinderbuste van brons. Gesigneerd Balestra en genummerd 80.

Kleine kinderbuste van brons. Gesigneerd Balestra en genummerd 80.

Un petit buste d’enfant en bronze. Signé Balestra et numéroté 80.
Dim. h: 22 cm
SKU: 2901190254.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #254
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #129
    J. Timmermans

    “Binnenhof”. Een aquarel op papier. Gesigneerd. Eveneens een voorstelling op de verso.

    ”La cour”. Aquarelle sur papier. Signé. Une autre représentation au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #154
    Pierre Alechinsky

    “On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.

    ”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #766

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419

    Zes verschillende kopjes en drie schoteltjes van Capucineporselein met blauw-witte decors binnenin. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén schoteltje Europees. (met schilfer).

    Six tasses différentes et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décor bleu et blanc à l’intérieur. Une soucoupe européenne avec un éclat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #774

    ‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis

    ”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.
    No longer available
    Dim. 16 x 14 cm
    Estimate: € 22 / 26
  • #30

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 0,30 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un saphir de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #56

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.

    Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #219

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.

    “Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.
    No longer available
    Dim. 39 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #706
    Metro

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.

    Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #588

    Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #338
    Christofle, Paris

    Een visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.

    Un couvert à poisson pour douze personnes en métal argenté. Marque et dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #542

    “Bloemen”. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Draagt een handtekening: Altink.

    ”Fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Altink.
    No longer available
    Dim. 49 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More