#495Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 80 / 120 -
#505Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met kleine pareltjes.
Broche en or jaune 18 ct, peut servir également comme pendentif, sertie de petites perles.No longer availableDim. 8,35 gEstimate: € 160 / 200 -
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
#299Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#642Een Chinese vitrinekast van zwartgelakt hout met twee deuren en twee laden.
#547Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Une petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#753Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.
Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#453Lalique, FranceEen eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#355Pierre BalmainEen vergulde horloge in originele doos en certificaat.
#533Een paar jardinières van meerkleurig Chinees porselein met een Cantondecor. Met onderschaal. Onderaan gemerkt.
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor Canton. Avec sous-plat. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 80