Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.

Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.

Un petit samovar en cuivre rouge à montures en laiton.
Dim. h: 30 cm
SKU: 1012190051.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 35 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #62
    J. Genot

    “Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    ”Lisière”. Huile sur panneau. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #292

    Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.

    Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #704
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.
    No longer available
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #44

    “Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.

    ”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 12 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #424

    Een luchter naar art nouveau voorbeeld.

    Un lustre d’après l’Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #662
    Paule Nolens

    “Naakten”. Acryl op papier, recto verso. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Nus”. Acrylique sur papier, recto verso. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 75 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #425
    Mathey-Tissot

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 27,93 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #14
    Jules De Bruycker

    “St-Severin, Parijs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”St. Séverin, Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #590
    Pierre Balmain Paris

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #448

    Een rood metalen kinderpedaalwagen.

    Une voiture à pédales pour enfant en métal rouge.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #480

    Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.

    Collier aux parties de perles d’eau douce.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #768

    Een lot strips, bestaande uit 22 albums van Jommeke, 29 albums van Piet Pienter en Bert Bibber en 18 albums allerlei.

    Un lot de bandes dessinées, dont 22 albums de Jommeke, 29 albums de Piet Pienter et Bert Bibber et 18 autres albums.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More