Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.

Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.

Un petit samovar en cuivre rouge à montures en laiton.
Dim. h: 30 cm
SKU: 1012190051.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 35 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #169

    “Jezus en Maria-Magdalena”. Olieverf op doek. Naar de Italiaanse School van de XVIIde eeuw.

    ”Jésus et Marie Madeleine”. Huile sur toile. D'après l’école italienne du XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 84 x 102 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #148

    Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.

    Un lot de sept coquillages, trois coraux et un oursin.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #94
    Albert Lebourg

    “Kanaalzichten”. Paar aquarellen. Gesigneerd, de éne “Rouen”, de andere 1920.

    ”Vue sur canaux”. Une paire d’aquarelles. Signées, “Rouen” et 1920.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #722
    Edel

    “Gitane” & “Man, vrouw & appel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    ”Gitane”, “Homme, femme et pomme”. Techniques mixtes sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 & 52 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #738

    Een lot strips, bestaande uit 28 albums van De Rode Ridder, 3 albums van Snoek, 14 albums van Bessy, 3 albums van Karl May, 12 albums van Biggles en 9 albums van Jerom.

    Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #147
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).

    Une branche de rosier en fonte sur socle en albâtre. Pot à encre manquant.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #372

    Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques - “Gullivers reizen”. Victoria. - “De 3 musketiers”. Victoria.

    Un lot de trois albums Chromo: - Onze Kongo”. Chocolade Jacques - “Gullivers reizen”. Victoria. - “De 3 musketiers”. Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #139
    Roger Parent
    Period: 1881 - 1986

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #436

    Een Zandjan tapijt van wol.

    Un tapis Zandjan en laine.
    No longer available
    Dim. 312 x 231 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #316

    Een kristallen Marie-Thérèseluchter met zes lichtarmen en versierd met pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #464

    Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.

    Une paire de gravures sur bois japonais, représentations érotiques.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #321
    Fuerstenberg

    Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More