Other lots in this auction
-
#107Goedewagen HollandEen lange pijp met een kop genre Jacob van geglazuurd aardewerk. Gemerkt. Met een berkenhouten steel.
A long pipe with a head genre Jacob of glazed earthenware. Marked. With a birch wood handle.No longer availableOnline onlyDim. L. 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#156Een tabakspotje van polychroom steengoed in de vorm van de kop van een pijprokende zeeman. Onderaan gemerkt G. Hanns (?).
A small polychrome stoneware tobacco jar in the shape of the head of a pipe-smoking sailor. Marked at the bottom G. Hanns (?).No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 35 / 40 -
#124Een korte pijp met pijpenkop en geïntegreerde vochtsluis van porselein versierd met een alpenlandschap in kleur. Berkenhouten steel, hoornen mondstuk. Metalen deksel en monturen.
A short pipe with pipe bowl and integrated moisture lock made of porcelain decorated with an alpine landscape in colour. Birch wood handle, horn mouthpiece. Metal lid and frames.No longer availableOnline onlyDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 60 -
#134Een pijp met een meerschuimen kop in de vorm van Bacchus. Amberkleurige steel.
A pipe with a meerschaum head in the shape of Bacchus. Amber colored stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#145Krom sigarettenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met een grote hoed. Hoornen mondstuk.
Curved cigarette pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman with a large hat. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 9 cmEstimate: € 80 / 100 -
#103Twee porseleinen pijpenkoppen met vochtsluis. De éne met een decor van een hertenjacht, de andere kobaltblauw met een vergulde bloementuil in reliëf. Beide met metalen deksel.
Two porcelain pipe bowls with moisture lock. One with a decor of a deer hunt, the other cobalt blue with a gilded floral bouquet in relief. Both with metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#116Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
A long pipe with a flamed plain head.No longer availableOnline onlyDim. L. 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Een pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.
A pipe with a clay pipe head in the shape of a man with a turban and a long beard. Partly colored and with Jacob inscription. Birch wood handle and horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#30Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een Ulaan met baard en muts. Korte amberen, afgebeten steel.
A pipe with pipe bowl of sculpted meerschaum in the shape of a Ulaan with beard and cap. Short amber, bitten stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 17,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#66Een decoratieve pijpenstaander met drie pijpen met koppen van gebeeldhouwd bruyère in de vorm van een hert, een gems en een everzwijn. Twee met metalen deksels. Hoornen stelen. Gemerkt, één met opschrift Ardenhals.
A decorative pipe stand with three pipes with carved briar heads in the shape of a deer, a chamois and a boar. Two with metal lids. Steal horns. Marked, one with inscription Ardenhals.No longer availableOnline onlyDim. L. ca 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#125Een korte pijp met kleine porseleinen kop versierd met een jonge vrouw. Mooie gedraaid en gebeeldhouwd en gedraaid houten steel. Hoornen mondstuk, zilveren of verzilverd metalen deksel.
A short pipe with a small porcelain cup decorated with a young woman. Beautiful turned and sculpted and turned wooden handle. Horn mouthpiece, silver or silver-plated metal cover.No longer availableOnline onlyDim. L:23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een Afrikaans meisje. Amberkleurige steel met een gedreven metalen aanzet. Barstje in het meerschuimen deel van de steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of an African girl. Amber-colored stem with a driven metal attachment. Crack in the meerschaum part of the handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120

