#472Een lot Chromo albums met betrekking tot fauna en flora binnen en buiten België.
Un lot d’albums Chromos en relation avec la flore et faune belge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#561Geannuleerd
AnnuléNo longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#746Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#74Nestor CambierPeriod: 1879- 1957“Landschap met spelende kinderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#92J. Petit“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#23Twee vazen van Boheems kristal.
#1Bruno GerritsPeriod: 1881 - 1970Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.
Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#463“Japanese detail”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londen, 1989.
”Détail japonais”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londres, 1989.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#199Leon EngelenPeriod: °1943“Boer met geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met begeleidend boek met daarin het handgeschreven certificaat van de kunstenaar.
”Fermier et chèvres”. Huile sur toile. Signée. Avec livre accompagnant avec une dédicace et certificat par l’artiste.No longer availableDim. 80 x 100Estimate: € 1200 / 1400