#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#367Val St. LambertEen paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#129“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Voilier”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#429Een messingen luchtertje met vijf lichtarmen met bloemvormige glazen kappen.
Un lustre en laiton à cinq bras et capes en verre sous forme de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#143Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#719André GoezuPeriod: °1939“Personages met paard”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 91/100 buiten de plaat.
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#372Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.
Un lot de trois albums Chromo:- Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.No longer availableEstimate: € 30 / 50