Other lots in this auction
-
#626TabrizHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal medaillon omgeven door bloemenmotieven. Brede heratiboord. Perzisch werk. Lichte randslijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs. Large bordure herati.No longer availableDim. 355 x 281 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#689Twee Chinese zeefdrukken met telkens drie afbeeldingen van spelende kinderen.
Deux sérigraphies de Chine à trois représentations d’enfants qui jouent.No longer availableDim. 76 x 26 cmEstimate: € 80 / 90 -
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200 / 260 -
#420Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelt à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 200 / 250 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#343Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, negen longdrinkglazen en acht tumblerglazen, versierd met een geslepen decor van fazanten en eenden
Un service de verres en cristal incolore, comprenant une carafe, neuf verres à long drink et huit verres tumbler, décoration taillé de faisans et de canards.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#84Jan CockxPeriod: 1919 - 1980“Schepen in een haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#94Albert Lebourg“Kanaalzichten”. Paar aquarellen. Gesigneerd, de éne “Rouen”, de andere 1920.
”Vue sur canaux”. Une paire d’aquarelles. Signées, “Rouen” et 1920.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#40Een 18 karaats geel gouden medaillon met Madonna en een 18 karaats geel gouden munt van 10 f. Napoleon III.
Médaillon en or jaune 18 ct de la Sainte-Vierge et une pièce en or jaune de 10 FFR à l’effigie de Napoléon III.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 100 / 150 -
#249“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits, lampe et cruche”. Huile sur toile.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Constant CapPeriod: 1842-1915“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 3000 / 3800 -
#604“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 160 / 180

