Other lots in this auction
-
#720Omega De Ville AutomaticEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre pour dames en acier inoxydable à bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#582Camiel Van Breedam“De kooi”. Een prent. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd Q/Z.
”La cage”. Une image. Signée hors planche et numérotée Q/Z.No longer availableDim. 70 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
Vitrine à suspendre en chêne ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 40 / 50 -
#120Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,18 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 5,18 ct.No longer availableDim. 18,99 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#711Minton, EnglandEen lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.
Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.No longer availableDim. Ø: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#495Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 80 / 120 -
#488“Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Volledige reeks van elf volumes.
”Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Série complète, 11 volumes.No longer availableEstimate: € 55 / 80 -
#458Een Sint-Jozef met kind van meerkleurig biscuit. Onder stolp.
Un Saint Joseph avec enfant en biscuit polychrome. Sous cloche.No longer availableDim. h: 46 cm (stolp)Estimate: € 40 / 60 -
#316Een kristallen Marie-Thérèseluchter met zes lichtarmen en versierd met pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#470Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 4,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
Un miroir Baroque partiellement au lavis.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 100 / 120

