#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#68Yalacta, FranceEen art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
#189Henri Van ZuylenPeriod: 1860 - 1941“Leeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Lion”. Huile sur panneau. Signé et daté 1910.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 250 / 300 -
#453Lalique, FranceEen eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
#498Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#634Een modern kunstwerk van onyx.
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150