#362“De Bist te Wilrijk”. Olieverf op paneel.
”Le Bist à Wilrijk”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 47,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#760Een halssnoer met vier rijen parels en geel gouden slot (te herstellen).
#706HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#393Een maquette van het raderwiel van de raderboot ‘P.S. Britannia’ en een maquette van een garnaalvissersboot.
Une maquette de la roue du ‘P.S. Britannia’ et une maquette d’un bateau de la pêche à la crevette.No longer availableDim. l : 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
#356Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.
#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#483Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
#358Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.
#899Een lot groen kristallen glazen in verschillende uitvoeringen. We voegen er een presse-papier aan toe.
Un lot de verres en cristal vert différents. Nous ajoutons un presse-papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, et du nain Muyalaka.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60