Other lots by De Swerts
-
#282Joz. De Swerts
“Vrouwelijk naakt”. Sanguinekrijt op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Sanguine sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#39Karel De Swerts
“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25/35 -
#269Joz. De Swerts
“Flierefluiter”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Flierefluiter". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 68 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#84Karel De Swerts
“Paasbloemen” en “Lelieachtigen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fleurs de Pâques" et "Lys". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 40 cm & 70 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#64Karel De Swerts
“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25/40 -
#59Constant De Swerts
“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
"Vase aux fleurs de paille". Une aquarelle. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#54Constant De Swerts
“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Entrée d'une église de village". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#29Karel De Swerts
“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35/45
Similar lots by type
-
#324Frans Hens
“Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#12Edward Van Mieghem
“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#329Frans Van Immerseel
Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75/90 -
#474
“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200/220 -
#634
“Collage met goud en zwart”. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘71.
"Collage en or et noir". Signé et daté '71 au verso.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#642Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
“Aan de Theems”. Een potloodtekening op papier. Gemonogrammeerd.
"Sur la Tamise". Un dessin au crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 32,5 x 20,5 cmEstimate: € 60/100 -
#111
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180/220 -
#272Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vrouwtje met mand”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd Lindos, 1984.
"Femme au panier". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté Lindos 1984.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#302W. Ooms
“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
"Intérieur". Technique mixte sur papier. Signé et daté '41.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#279Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#589
Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#309F.A. Dralans
“Arabische man”. Een inkttekening. Gesigneerd.
"Homme arabe". Un dessin à l’encre. Signé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 35/40 -
#399
Een kleurenlithografie, genummerd 5/6 en onleesbaar gesigneerd.
Une lithographie en couleurs, numérotée 5/6 et signée de manière illisible.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 45/55 -
#74
Twee miniatuur portretjes. Een van de kadertjes in twee gebroken.
Deux portraits miniatures. L'un des cadres s'est cassé en deux.No longer availableDim. Ø 8 - 10 cmEstimate: € 150/200 -
#44Urbain GerloPeriod: 1897 - 1986
“Knotwilgen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Saules en pot". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40/50 -
#629Felix Timmermans
“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#633Wiskemann, Bruxelles
Een verzilverd metalen bestek in etuis, bestaande uit twaalf grote messen, twaalf grote messen, twaalf dessertlepeltjes en gebakvorkjes, twaalf koffielepeltjes, twaalf grote vorken en lepels en twaalf bestekleggers.
Couverts en étuis en métal argenté, composés de douze grands couteaux, douze grands couteaux, douze cuillères à dessert et fourchettes à gâteau, douze cuillères à café, douze grandes fourchettes et cuillères et douze repose-couverts.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#414
“Ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ballerine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 45/55 -
#502
“Geometrisch abstract met rood en blauw”. Draagt monogram en nummer VIII, gedateerd ‘72.
"Abstrait géométrique avec du rouge et du bleu". Porte monogramme et le numéro VIII, daté '72.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 500/550 -
#616
Twee verschillende notenhouten armstoelen in Régencestijl, bekleed met resp. groen en rood fluweel.
Deux fauteuils en noyer de style Régence différents, recouverts de resp. velours vert et rouge.No longer availableDim. h: 85 & 100 cmEstimate: € 40/50 -
#476
Een grote Thaise eettafel met zes stoelen en twee armstoelen. Alles versierd met gesculpteerde bloemenmotieven.
Une grande table à manger thaïlandaise avec six chaises et deux fauteuils. Le tout décoré de motifs floraux sculptés.No longer availableDim. Tafel: 205x102x80cmStoel: H:105cmEstimate: € 600/800 -
#583
“Gekroonde koning”. Fijn gesculpteerd houten beeld. Baule, Ivoorkust.
Roi couronné. Statue en bois finement sculpté. Baule, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 100/160 -
#187
Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 250/350 -
#141
Een schouwpendule van zwart marmer.
Pendule de cheminée en marbre noir.No longer availableDim. 35 x 36 x 13Estimate: € 80/100 -
#377V Viners Ltd Silversmiths
Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten.
Une paire de bougeoirs en métal argenté à trois points lumineux.No longer availableDim. h: 28/ 40 cmEstimate: € 100/120 -
#609
Een XIXe eeuws inktstel met porseleinen recipiënt. We voegen er twee vol messingen kandelaars van omstreeks 1800 aan toe.
Nécessaire à encre du XIXe siècle avec récipient en porcelaine. Nous ajoutons deux bougeoirs en laiton massif d'environ 1800.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 75/100 -
#403
Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.
Un vase moderne en pâte de verre noire, blanche et incolore.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 18 cmEstimate: € 55/75 -
#340Tavannes Watch Co.
Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast.
Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 40/50