#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#478Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#604F. Winkler“Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#312Albert van Dyck“Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#330Een 19de eeuwse zilveren hanger en aan de achterkant 18 karaats geelgoud in 3 segmenten met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
#75“La Rivière”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achteraan opschrift, genre D Teniers. 19e eeuws.
"La Rivière". A painting, oil on panel. Inscribed on the back, in the style of D Teniers. 19th century.No longer availableDim. 21 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#32Pillecyn“Pijprokende man.” Houtskool op papier. Gesigneerd.
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded jars with foo dogs in the design.No longer availableDim. 59 x Ø28cmEstimate: € 275 / 325 -
#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
A lot of 6 biscuit holy water fonts with different designs. Most marked and numbered at the back.No longer availableEstimate: € 50 / 80