#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#132Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bloemenstilleven" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 74cmEstimate: € 150 / 200 -
#444“Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.
"Abstract collage with half circles." Bears monogram V.H.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#42“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
"Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".No longer availableDim. 43 x 54cmEstimate: € 50 / 100 -
#108“Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.
"Mother with offspring." A relief plaque sculpted from pipe clay. Inscription on the back reads "1630."No longer availableDim. Ø13cmEstimate: € 70 / 80 -
#287Nachet à ParisEen 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’
A 19th century microscope with bell jar. Numbered 'XIII'No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.No longer availableDim. h 80 x b 65 cmEstimate: € 150 / 200