#29“Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#596Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#242Eugène Meulemans‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#472“Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.
A red glass coupe in a wrought metal holder with grapevines, and a spare green glass coupe.No longer availableDim. h 37 x Ø 23 cmEstimate: € 30 / 50