#641Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.
#381Een decoratief boompje met florale ornamenten in pot uit jade en jadeite.
A decorative tree with floral ornaments in a pot made of jade and jadeite.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 35 / 45 -
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#450ClipperEen zakhorloge in geel goudplaqué, Swiss Made.
A pocket watch in yellow gold-plated, Swiss Made.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#317Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.
A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 205 x 142 cmEstimate: € 100 / 140