#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#161Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#156Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
#220Een 18 karaats geelgouden broche met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold brooch with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#524Een Balinese schildering op doek, een voorstelling van het Nirvana. Bijgevoegd een smeedijzeren houder.
A Balinese painting on canvas, depicting Nirvana. A wrought iron holder is included.No longer availableDim. h 85 x b 190 cmEstimate: € 150 / 250 -
#582HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fishermen's Boats on the Beach". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 49cmEstimate: € 100 / 150