#517
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#468
“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#597
Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
#322Roemer
Een lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
#553
Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#395
Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.
#16Windsor
Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967
“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#118A Moreau
Een gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#545
#55
#272
“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.
“Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 25 / 40