Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
Capodimonte.

“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.

"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.
Dim. h: 31 cm
SKU: 1804230669.
Category: Online Only porselein & aardewerk.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #669
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #211

    Een paar bronzen Sphinx kandelaars op marmeren voet.

    A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #70

    Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.

    A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #213
    Atelier Sedap

    Een paar gesculpteerde gipsen wandlichten in bladvorm, model “Charme” door Atelier Sedap, made in France.

    A pair of sculpted plaster wall lights in leaf shape, model "Charme" by Atelier Sedap, made in France.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #499
    Pierre Alechinsky
    Period: °1927

    “Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30

    Eau Forte. An etching on paper, signed, 1993. 10/30
    No longer available
    Dim. 28 x 20,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #315
    Sèvres

    Een geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #303
    S.J. Hiegentlich

    Drie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.

    Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #624

    “Maakt u lid van het Roode Kruis - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Affiche geïllustreerd door Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d’Impression d’Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.

    “Join the Red Cross - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Poster illustrated by Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d'Impression d'Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.
    No longer available
    Dim. 100 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #606

    Een paar messing Art Deco lampadaires met glazen ronde kap, divers gekleurd in de massa.

    A pair of brass Art Deco lampadaires with glass round shade, variously colored in the mass.
    No longer available
    Dim. 144 x Ø30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #649
    Murano

    Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.

    A glass sculpted Murano shell with various colours.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #546

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #280

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,75 g
    Estimate: € 100 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More