#211Een paar bronzen Sphinx kandelaars op marmeren voet.
A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 225 / 275 -
#70Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.
A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#213Atelier SedapEen paar gesculpteerde gipsen wandlichten in bladvorm, model “Charme” door Atelier Sedap, made in France.
A pair of sculpted plaster wall lights in leaf shape, model "Charme" by Atelier Sedap, made in France.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#303S.J. HiegentlichDrie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.
Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#624“Maakt u lid van het Roode Kruis - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Affiche geïllustreerd door Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d’Impression d’Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.
“Join the Red Cross - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Poster illustrated by Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d'Impression d'Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.No longer availableDim. 100 x 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#649MuranoEen uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.
A glass sculpted Murano shell with various colours.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#546Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 100 / 1200