Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Koffieservies van verzilverd metaal, bestaande uit koffiepot, melkpot, suikerpot en dienblad. Onderaan gemerkt.
Wiskemann

Koffieservies van verzilverd metaal, bestaande uit koffiepot, melkpot, suikerpot en dienblad. Onderaan gemerkt.

Service à café en métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait et un plateau. Marque sous la base.
Online only
SKU: 2006180213.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #213
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #382
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #162

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à café et thé en argent sur plateau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #107

    Likeurkeldertje met twee karaffen en zes borrelglaasjes.

    Cave à liqueur contenant deux carafes et six gouttes rapportées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 300 / 400
  • #347

    Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.

    Deux masques africains en ébène sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #31

    Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.

    Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    Een paar reproducties van Griekse iconen.

    Paire de reproductions d’icônes grecques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 31 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #189

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit drie vazen en een cachepot.

    Lot de faïences flamandes, comprenant trois vases et un cache-pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54

    “De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.

    ”Le couronnement de la Vierge Marie.”Un bas relief en bronze. XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #361

    Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.

    Une statue et un masque en bois sculpté. Afrique Centrale.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 & 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #331
    V.D. Noltens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #228
    Volkstedt

    Drie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13-14 cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More