#410
Six colliers différents dont une en nacre peut être restaurée avec le bracelet assorti.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#702Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.No longer availableDim. 125 x 150 cmEstimate: € 80/100 -
#708C. Mahillon, Bruxelles
Een altsaxofoon.
Saxophone alto.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#441
Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
#646Heriz
#21
Een lot van vier teddyberen.
#811
Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.
Coupe sur piédouche en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#700
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een turkoois van +- 6 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une turquoise de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 750/850 -
#182Henri SeghersPeriod: 1848-1919
“Molens langs een kanaal in Noord-Brabant”. Aquarel. Gesigneerd rechtsonder.
“Moulins le long d’un canal du Brabant”. Aquarelle. Signée bas droite.No longer availableDim. 65 x 98 cmEstimate: € 200/300 -
#705
Une bague en or jaune 18 carats sertie de 10 saphirs d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 500/700 -
#593
#513Raffaele RossiPeriod: °1956
Een modern tweeluik met abstracte frescoschilderingen op plaaster.
Diptyque moderne aux fresques abstraites sur plâtre.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 300/400