Other lots in this auction
-
#499Helena RiedelPeriod: 1901 - 1991“Zonsondergang op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Coucher de soleil en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 102 x 83 dmEstimate: € 40 / 60 -
#711Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, décor d’une femme et d’un buffle dans un paysage. Période Qianlong.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#802Een vergulde spiegel in Lodewijl XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.
Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.No longer availableDim. 177 x 55 cmEstimate: € 200 / 220 -
#723LladroEen lot van drie polychroom porseleinen beeldjes. Meisje met eend, een ballerina en een croquet speler.
Un lot de trois statues en porcelaine polychrome, dont une représentant une jeune fille avec un canard, une ballerine et une d’un joueur de croquet.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#378De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#841Drie paar siervaasjes van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met restauratie.
Trois paires de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase avec restauration.No longer availableDim. h: 17 - 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#244Jean-Baptiste DegreefPeriod: 1852-1894“Vijverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. - Breuk in paneel.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Cassure sur le panneau.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#577“Drinkend koppel aan een tafel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple buvant à table”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312J. Astérion“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 12-2-96. Onderste gedeelte zwaar beschadigd.
”Bateaux de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée 12-2-96. De graves dégâts sur la partie inférieure.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#52“Blue jay”, “American flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten naar Audubon.
”Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois anciennes images américaines d’après Audubon.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#355Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 250 / 300

