Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.

Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.

Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.
Dim. h 13 cm x b 20 cm
SKU: 2105190054.
Category: Kristal.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #54
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #234

    Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #869

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #437
    Val St. Lambert

    Een lampvoet van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal incolore. Marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #864

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #238

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #394
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen sierstukjes, bestaande uit een zwaantje, ééntje met een afbeelding van een leeuw, een schelp met parel en een zakje met kleine bloemetjes en een ring van Swarovski.

    Un lot de cristal taillé, comprenant un cygne, un lion, une coquille, un petit sac et fleurs et une bague Swarovski.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #434
    Val St. Lambert

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een roze coupe, een roze vaas en een blauwe vaas. Allen gemerkt.

    Un lot de cristal de couleurs, comprenant une coupe rose, un vase rouge et un vase bleu.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #825
    Swarovski

    Een treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen en een containerwagon. Op houten treinspoor. Bijgevoegd een brugboog en een kristallen belletje.

    Un petit train en cristal taillé incolore, comprenant une locomotive, un wagon à charbon, un wagon pour voyageurs, un wagon à combustible et un wagon conteneur. Sur rails en bois. Nous ajoutons un pont et une clochette en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #855
    Val St. Lambert

    Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één met blauw en de ander met groen decor. We voegen er een kleurloze presse-papier naar aanleiding van 25 jaar Azem aan toe. Allen gemerkt.

    Deux cendriers en cristal taillé, dont un au décor bleu, l’autre au décor vert. Nous ajoutons un presse-papier à l’occasion des 25 ans Azem. Marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #399

    Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.

    Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.
    No longer available
    Dim. h 17 cm; B 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #197
    Val St. Lambert

    Een zware vaas van kleurloos en groen geslepen kristal met in ruitmotief geslepen decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase lourd en cristal taillé incolore et vert, motifs de losanges gravés.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #365
    Val St. Lambert

    Een vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Un vase et un vase cylindrique en cristal taillé, vert et mauve dans la masse. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #379

    Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.

    Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.
    No longer available
    Dim. H 16,5 cm; D 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #161
    Val St. Lambert

    Een vaas van groen en kleurloos kristal met een in ruiten en bollen geslepen motief. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal vert et incolore, motif à carreaux et ronds taillés.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #177
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal mauve et incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal op voet. Onderaan gemerkt en met label.

    Un vase en cristal taillé bleu et incolore sur pied. Marque sous la base, label présent.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #178

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #241
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.

    Trois cendriers en cristal en cristal taillé resp. bleu, rouge et incolore. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un cendrier italien soufflé.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #224

    Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 en 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187
    Val St. Lambert

    Een siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #883

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groot glas met groene kelk, een klein grijs vaasje, een kleurloze en mauve vaas en een kleurloze vaas. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal taillé, comprenant un grand verre à calice verte, un petit vase gris, un vase incolore, un vase en mauve et un autre vase incolore. Les deux derniers portent la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 28 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #419

    Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.

    Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #329
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.

    Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #416

    Een oude, met metaal beklede reiskoffer.

    Un ancien coffre, revêtement en métal.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #546

    Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.

    Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm x 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #746

    Een verguld smeedijzeren bijzettafel, versierd met korenhalmen en met een rond glazen blad.

    Une petite table en fer forgé doré, décoration d’épis de blé et une tablette ronde en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #798
    Escada

    Een handtas van bruin leder.

    Un sac à main en cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #600

    Een hartvormige diamant van 0,38 ct. Kleur F. VVS2. Met certificaat.

    Un diamant en forme de coeur de 0,38 ct. Couleur F. VVS2. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 700
  • #108
    Thomas Turner & Co

    Een vleessnijset in etui. ‘Encore, Cutlers to his Majesty.’

    Un ensemble de couverts pour découper la viande dans un étui. ‘Encore, Cutlers to his Majesty’.
    No longer available
    Dim. ± 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #38

    “Edel koppel bij bloemenvaas”. Een groep van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.

    ”Couple noble et vase de fleurs”. Un groupe en faïence Staffordshire polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #642
    Cabier

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. 59,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 900 / 1100
  • #834
    J Severin

    “Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #698

    Een Afrikaans houten fetisjbeeld.

    Une statue africaine en bois, fétiche.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #375

    Een sobere eikenhouten hallbank. XIXe eeuw.

    Un banc de vestibule en chêne, sobre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 154 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #756

    Een eikenhouten commode met vier laden, versierd met gesculpteerde bloemenmanden en -guirlandes. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Une commode à quatre tiroirs, décoration de panier de fleurs et guirlandes sculptés. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 105 x 127 x 57 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More