Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.

Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.

Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.
Dim. H 16,5 cm; D 26,5 cm
SKU: 2808180013.
Category: Kristal.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #343
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.

    Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #399

    Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.

    Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.
    No longer available
    Dim. H 25 cm b 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #148
    Val St. Lambert

    Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.

    Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 & 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #709

    Een grote sierkaraf van geslepen kleurloos Boheems kristal.

    Une grande carafe de décoration en cristal de Bohème.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #769
    Bayel, France

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #807

    Een kleurloos kristallen karaf met drie borreltjes, versierd met zwarte voetjes en met zwarte stop.

    Une carafe en cristal incolore et bouchon noir, ainsi que trois verres à goutte, le tout décorée de petits pieds.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #778
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.

    Un grand vase en cristal rouge et incolore. Marque et label.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #128
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #383

    Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.

    Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.
    No longer available
    Dim. h 13 cm; b 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #595

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h:80 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #371

    Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19; Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #421
    Val St. Lambert

    Een groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.

    Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #2
    Val St. Lambert

    Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #351
    Val St. Lambert

    Een kom met schotel van geslepen kleurloos kristal met vergulde monturen. Beide gemerkt.

    Bol et plat en cristal taillé incolore aux montures dorées. Avec marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #804

    Een reeks van zes wijnglazen van geslepen rood Boheems kristal. We voegen er drie kleurloze glazen karaffen aan toe.

    Une série de six verres à vin en cristal de Bohème rouge taillé. Nous ajoutons trois carafes incolores.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.

    Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    Een paar windlichten van geslepen kleurloos kristal met getorste ribben. Eén met schilfer aan de voet.

    Une paire de lanternes en cristal incolore taillé et côtes torsadées. Une porte un éclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #811

    Een reeks van zes gekleurde wijnglazen van geslepen kristal.

    Une série de six verres à vin de couleur en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #791

    Een karafje en zes borrelglaasjes van mauve en kleurloos geslepen Boheems kristal. Op presenteerspiegeltje.

    Une carafe et six petits verres à goutte en cristal de Bohème taillé incolore et mauve. Sur un petit plateau miroir.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #803

    Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.

    Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #767

    Drie boterstolpen en een coupe van geslepen kleurloos kristal.

    Trois beurriers et une coupe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #417
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #398
    Bacarat

    Een siervaas op voet van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase décoratif sur pied en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #438

    Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.

    Une paire de drageoirs en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #268

    Een groot bord van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de Klauw.

    Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base De Klauw.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #590

    Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.

    Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #739
    Galle

    Drie gewassen pentekeningen. Gesigneerd.

    Trois dessins en lavis. Signés.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #559

    Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #294
    Alfred Verwee
    Period: 1838 - 1895

    “Koe in de wei”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven.

    “Vache dans le pré”. Huile sur panneau. Attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 14 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #826

    Een eikenhouten salontafel met twee laden. XIXe eeuw.

    Une table de salon en chêne à deux tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 143 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #81
    Hugo Köller, Solingen

    Een Duits jagersmes met een hoornen handgreep. Gemerkt in het lemmet. Met lederen schede.

    Couteau de chasseur allemand à manche en corne. Marque sur la lame. Avec fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #67

    Twee vide-poches van meerkleurig Muranoglas, gedragen door een clown.

    Deux vide-poches en verre de Murano polychrome porté par un clown.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495

    Een theeservies van Chinees porselein voor vier personen met een blauw op wit decor van bloemen en versierd met vlindervleugels. Enkele kleine beschadigingen.

    Un service à thé en porcelaine de Chine pour quatre personnes, décor bleu sur blanc de fleurs et papillons. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 13,92 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #515

    Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608
    J. Van den Eynde, Anvers

    Een staande klok met een eikenhouten kast in Luikse stijl. Het werk met een wijzerplaat van koper en tin.

    Une horloge de vestibule au coffre en chêne, style liégeois. Le cadran est en étain et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 235 cm
    Estimate: € 220 / 300
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More