#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#38Een verguld metalen vintage lamp.
A gilded metal vintage lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#73Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Mandschu”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany “Mandschü”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
An Oriental cloisonné copper vase with etched and painted floral decor.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø9cmEstimate: € 20 / 30 -
#190Een staande lamp met messing voet uit het midden van de vorige eeuw met vier lichtpunten.
#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
#77Royal Dux Bohemia“Romantisch tafereel.” Porseleinen beeldje met blauw en goud. Onderaan gemerkt en genummerd.
“Romantic scene.” Porcelain figurine with blue and gold. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80