An Oriental cloisonné copper vase with etched and painted floral decor.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø9cmEstimate: € 20 / 30 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#113PikoEen treinsetje met stoomlocomotief, rails en transformator. Bijgevoegd Jouef for playcraft wagon.
A train set with steam locomotive, rails and transformer. Attached Jouef for playcraft wagon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#207Een messing tafellamp met kap.
No longer availableOnline onlyDim. 58 x Ø28cmEstimate: € 40 / 50 -
#226BeloutchHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
#127Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#287Een biscuit witte kat.
No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60