#99‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
#6Een lot van 45 geldbiljetten van België en de wereld.
A lot of 45 money notes from Belgium and the world.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
#87Een verzilverd metalen boterpot.
silver plated metal butter pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#205Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35