#4Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyDim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#298Rex“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf of brown glazed earthenware. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
#123Een apothekersweegschaal met een doosje gewichtjes.
A pharmacy scale with a box of weights.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 32 x 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#27MuranoEen Murano clown.
A Murano clown.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#173Een set van 2 hangvaasjes met een engeltje, achteraan gemerkt Dresden.
A set of 2 hanging vases with an angel, marked Dresden on the back.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 25