#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
#128“Landschap met herder en schapen.” Olieverf op doek. Kras onderaan rechts.
#17Een zeilschip maquette, type tweemaster.
A sailing ship model, type two-master.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 47 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#287Een biscuit witte kat.
No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
#257Een houten marqueterie kistje met een zonvormige tekening, het bovenste deel van het slotje ontbreekt.
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#106Een lot van 4 schaalmodellen , Burago , 1/18 , 2 x Mercedes , 2 x Jaguar .
#238Indo-KeshanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 62 cmEstimate: € 40 / 50