#145“De afwas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CVD Heuvel”.
"The dishes". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "CVD Heuvel".No longer availableOnline onlyDim. 69 x 59cmEstimate: € 75 / 150 -
#282Een replica Spaanse helm.
No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#174P. DuvalEen lot van 2 vergulde kaders gelabelled “P Duval”.
A lot of 2 gilded frames labeled "P Duval".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#84Een Indonesische Garuda tafelllamp uit de tweede helft van de vorige eeuw .
#135Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#107Een lot van 4 schaalmodellen , 1/18 , Lancia , Shelby , Chevrolet en BMW (beschadigd) .
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#248Een lot van 6 stuks tin en verzilverd thee en koffieservies.
A lot of 6 pewter and silver-plated tea and coffee service.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50