#215“Visser bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#129RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.Een lot van 6 Roemer glazen met groen in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900. A lot of 6 Roemer glasses with green in the mass, circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Een boek met thema geschiedenis, titel Vlaanderen en Engeland.
A book with the theme of history, title Flanders and England.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#53Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
#132Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#204Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
A vintage glass vase. Signature unclear at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50