#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
A glass vase with gilded edge and cut details.No longer availableOnline onlyDim. 22 x Ø14cmEstimate: € 30 / 35 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#6Een lot van 45 geldbiljetten van België en de wereld.
A lot of 45 money notes from Belgium and the world.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#140Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Apple Tree Boy”, 142/3/0, TMK1, 1935-1949.
A Hummel, “Apple Tree Boy”, 142/3/0, TMK1, 1935-1949.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 45 / 55 -
#15Een schemerlamp van Nanking aardewerk, met decor van figuren.
A table lamp of Nanking earthenware, decorated with figures.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 35