Other lots in this auction
-
#720Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één centrale smaragd van +- 0,40 ct. en met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,11 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une émeraude centrale de + - 0,40 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,11 ct. (Il manque une pierre).No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 250 / 350 -
#822Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#133Een Ethiopische gebedenboek met illustraties. Hout en perkament. XIXde eeuw.
Livre de prière de l’Ethiopie aux illustrations. Bois et parchemin. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#825Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#141“Vrouw met mand”. Een kunststoffen beeld naar een werk van Miro. Genummerd: 100/2500 en gedateerd 1993.
“Femme au panier”. Sculpture en composite d’après Miro. Numérotée 100/2500 et datée 1993.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#600Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,90 ct.No longer availableDim. 1,74 gEstimate: € 800 / 900 -
#779Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
Console moderne à piétement et tablette en plexi portée par deux défenses en imitation d’ivoire.No longer availableDim. 77 x 120 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#237“De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.
“La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#623Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#317Een schaal met kreeft en vis van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de geest van Palissy.
Plat à homard et poisson en faïence polychrome dans le goût de Palissy.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#167“Beren”. Een bronzen groep in de geest van P.J. Mène.
“Ours”. Groupe en bronze d’après P.J. Mène.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#732A. Zwanenberg“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120


