Other lots in this auction
-
#877
Een oude houten kruiwagen.
Une vieille brouette en bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#408
Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#464
Een Chinese snuffbottle van hoorn en ivoor, versierd met een vogel in het decor. Het ivoren lepeltje met dopje van jade. Gesigneerd.
Flacon à parfum chinois en corne et ivoire décoré d’un oiseau. Cuillère en ivoire, bouchon en jade. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#173
Een lot schelpen en koralen. Zes stuks.
Un lot de coquillages et corail. 6 pièces.No longer availableEstimate: € 130/160 -
#55Britix
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen armband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#668
Een figuur met een stierenkop en een masker van gesculpteerd hout. Indonesië.
Statuette d’un personnage à la tête de taureau et une masque un bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1099
Een theepotje en een dekseldoosje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een olifant en een konijn en een meisje met een pop op een trommel. Onderaan gemerkt.
Une théière et une boîte en porcelaine polychrome en forme d’un garçon jouant avec un éléphant sur roulettes et un lapin et d’une fille tenant une poupée sur un tambour. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#705Boch La Louvière
Zes verschillende roestvrijstalen herenhorloges.
Six montres pour hommes en acier inoxydable.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100/150 -
#108
Een paar langgerekte kruiken van meerkleurig Belgisch aardewerk met een afbeelding van een edele heer en dame.
Paire de cruches allongées en faïence belge polychrome à décor d’un homme et d’une femme de qualité.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/200 -
#322Louise
“Begijnhof te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#663
Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#506
Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout met olijfgroene bekleding.
Paire de fauteuils en chêne sculpté recouverts de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 80/120