#147ImperialEen driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à cinq lumières.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 180 / 240 -
#579Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.
Une garniture de cabinet en trois parties comprenant une pendule et deux cassolettes en faïence bleue cobalt et laiton, décors peint à la main représentant des couples romantiques dans un paysage, motifs en dorure. ± 1900. La pendule à été restaurée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
Garniture trois pièces en pierre de taille de style Napoléon III comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#17Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#367Een lampvoet van donkergepatineerd brons in de vorm van een olifant bij een boom.
Un pied de lampe en bronze patiné représentant un éléphant et un arbre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#340Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et rubis ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,67 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#10Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met parels.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de perles.No longer availableDim. 5,77 gEstimate: € 100 / 200 -
#434Germaine BrusPeriod: °1915“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#148Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Stalen bladen.
Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#546Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad.
Bureau en acajou de style anglais à deux abattants et à tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 78 x 195 x 75 cmEstimate: € 200 / 220 -
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300