Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Koperen klokstel in Lodewijk de 15de stijl, 3delig.
Koperen klokstel in Lodewijk de 15de stijl, 3delig.

Koperen klokstel in Lodewijk de 15de stijl, 3delig.

Une garniture de cheminée en trois pièces. Style Louis 15.
Dim. H 45 cm
SKU: 2908170238.
Category: Klokstel.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #147
    Imperial

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #137

    Een schouwpendule van verguld brons op onyxen voetstuk. De pendule rijkelijk versierd met classicistische voorstellingen in reliëf en bovenaan getooid met een voorstelling van een paardenmenner.

    Pendule en bronze doré sur base en onyx. Richement décorée de scènes classiques en relief et surmontée d’un dompteur de deux chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.

    Une garniture de cabinet en trois parties comprenant une pendule et deux cassolettes en faïence bleue cobalt et laiton, décors peint à la main représentant des couples romantiques dans un paysage, motifs en dorure. ± 1900. La pendule à été restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #113

    Een driedelig klokstel van arduin in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.

    Garniture trois pièces en pierre de taille de style Napoléon III comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #284
    P.L. Goovaerts

    “Schepen bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #17

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    “Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.
    No longer available
    Dim. 10,32 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #59
    Henri Tourdoing (?)

    “Hoeve aan de vaart”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Ferme au bord d’un canal”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #367

    Een lampvoet van donkergepatineerd brons in de vorm van een olifant bij een boom.

    Un pied de lampe en bronze patiné représentant un éléphant et un arbre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #340

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et rubis ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,67 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met parels.

    Chaîne en or jaune 18 ct sertie de perles.
    No longer available
    Dim. 5,77 g
    Estimate: € 100 / 200
  • #434
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #349
    Maurice Langaskens

    ‘Snoei Februari’. Ets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.

    “La taille en février”. Eau-forte. Signée et numérotée 67/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26x19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #148

    Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Stalen bladen.

    Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #546

    Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad.

    Bureau en acajou de style anglais à deux abattants et à tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 78 x 195 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #835
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More