#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
#631Een grote buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 700 / 750 -
#600Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.
#95Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250 / 300 -
#651Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
#512“Spelen op het strand”. Olieverf op paneel.
”Jouer sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.
Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#342George Karner“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#624Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#409Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.
#383Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
#675Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
Un bracelet esclave en argent. 925‰.No longer availableDim. 61 gEstimate: € 80 / 150