#267Een paar verguld bronzen houders met struisvogeleieren.
#560Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met twee robijntjes.
Broche en forme de noeud en or jaune 18 ct sertie de deux petits rubis.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 120 / 180 -
#256Ronde notenhouten tafel met marmeren blad en gesculpteerde centrale driepoot.
Une table ronde en noyer à tablette en marbre et trépied central sculpté.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#353Een uitgebreid servies met decor van rozen, bestaande uit dertig platte borden, vier diepe borden, een grote en een kleine terrine, twee sauskommen, een koffiekan, een melkkan, een suikerpot, tien kopjes met ondertasjes, twee schalen op voet, een schaal op hoge voet, een slakom, twee ronde schotels, twee diepe kommen en drie ovale schotels. Tsjecho-Slowakije.
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#202Frans Van Mieris“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#393Twee boeken:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
#17Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50