#140Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,00 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 18,31 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#607Een vierhoekige theepot van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.
Une théière rectangulaire en faïence de Chine à glaçure bleue.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#72A. Pataux“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#301Vaas met vier oren van Vlaams aardewerk. Gemerkt Made in Belgium.
#369Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#257“Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont. Parijs, 1965.
”Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont, Paris 1965.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
#631Een grote buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 700 / 750 -
#602Marinella Pirelli“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
”Jeune femme élégante”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50 / 80