#158
Een brede houten tuinbank.
#773
Een verzilverd metalen kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix en métal argenté sous cloche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 60 -
#260
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,19 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 800 / 1000 -
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#169
“Jezus en Maria-Magdalena”. Olieverf op doek. Naar de Italiaanse School van de XVIIde eeuw.
”Jésus et Marie Madeleine”. Huile sur toile. D'après l’école italienne du XVIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 102 cmEstimate: € 400 / 600 -
#225
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#56
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#467
Een lot van 6 boeken met betrekking tot fotografie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.- Enz.
Un lot de six livres en relation avec la photographie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#581
Een grote Chinese voorraadbus van metaal.
Un grand pot à réserve en métal chinois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 180 -
#587
Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#151
Een paar kindjes van zandsteen.
#269E. Sanders
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40 / 60