Similar lots by type
-
#611Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#213Del Lungo“De gladiator”. Een albasten beeld op losse sokkel. Achteraan gesigneerd. Beschadigingen.
“Le Gladiateur”. Sculpture en albâtre à socle amovible. Signée au verso. Dégâts.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 260 -
#518Een vergulde messingen Boeddha, versierd met kraaltjes.
Bouddha en laiton doré décoré de petites perles.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#630Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.
Secrétaire à abattant de style hollandais ouvrant à trois tiroirs en dessous de la tablette et décoré aux fleurs marquetées.No longer availableDim. 100 x 113 x 52 cmEstimate: € 200 / 280 -
#681Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#682Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651Joris Buseyne“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578“Vrouwelijk naakt”. Een gestileerd bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre de Chana Orloff de 1925.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#607Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe.No longer availableDim. h: 45 & 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#238“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 500 -
#734“Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.
Nu féminin. Une étude en plâtre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 50 / 80 -
#277Een naakte danseres van brons op een marmeren sokkel.
Danseuse nue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 220 -
#561Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een valk op een valkeniershandschoen.
Sculpture de jardin en fonte représentant un faucon sur un gant de fauconnier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 220 -
#198Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912Een bronzen damesbuste. Gesigneerd. Met rood marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze. Signé. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#362Een reeks van zes aardewerken “Falasha”-figuren. Het grootste beeld gerestaureerd.
Suite de six figures “Falasha” en faïence. La plus grande restaurée.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#543Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.
Vase couvert décoratif en turquoise sculpté en forme d’arbuste fleurie aux oiseaux sur socle en bois. Travail chinois. Dégâts.No longer availableDim. h: 23 cm (z.s.)Estimate: € 180 / 240 -
#583“Meisje met vlinder”. Een klein gietijzeren tuinbeeld.
“Fille au papillon”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableDim. h:50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#588Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#538Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.
Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 & 23 (m.s.)Estimate: € 300 / 350 -
#668Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#744Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#591Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480
Other lots in this auction
-
#24“Hotel Ostherrieth, Anvers”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 197/250 buiten de plaat.
“Hotel Osterrieth”. Gravure de bois. Signé, daté 1935 et numéroté 197/250 hors planche.No longer availableDim. 45 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176Een blank eikenhouten kast met twee deuren en twee laden in de gordel. Begin XIXe eeuw.
Armoire en chêne clair, ouvrant à deux portes et à deux tiroirs en ceinture basse. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 145 x 50 cmEstimate: € 100 / 200 -
#228Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#143Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#81“Dansende putto”. Een brozen beeldje op een groen marmeren sokkeltje. Vroeg XIXe eeuw.
“Putti dansant”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#147Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor 12 personen in ménagère. Enkele manco’s en enkele latere toevoegingen.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes. Dans une ménagère. Quelques manquants et quelques rajouts.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#26Een reeks van vijf Engelse mahoniehouten stoelen.
Suite de cinq chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#111Een geslepen kleurloos kristallen siervaas met inscriptie ‘Edmond Van den Boom’. In smeedijzeren staander, versierd met rozen.
Vase en cristal taillé incolore à l’inscription”Edmond van den Boom”. Dans un support en fer forgé décoré de roses.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#694Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 92 x 110 cmEstimate: € 90 / 120 -
#599Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#638Een paar gietijzeren tuinvazen.
Paire de vasques en fonte.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 180 / 200



