Similar lots by type
-
#799
“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80/120 -
#833
Drie stuks Oosters houtsnijwerk.
Trois gravures sur bois d’Orient.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#855
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandconsole in Lodewijk XV-stijl met een groen marmeren blad.
Une console en chêne sculpté style Louis XV à tablette en marbre vert.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 100/150 -
#838
“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100/120 -
#875The Franklin Mint
“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#188
Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500/600 -
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927
Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#26
Een antieke kinderstoel/schommel.
Une chaise balançoire ancienne pour enfants.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 50/80 -
#203
Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600/11800 -
#796
Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table en bois de placage de ronce à un tiroir et sur un pied en forme de lierre.No longer availableDim. h: 70 cm; l: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#868
Twee demonteerbare Masai speren.
Deux lances Masaï démontables.No longer availableDim. L: 238 cmEstimate: € 30/50 -
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#806
Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco à deux tiroirs sur les côtés.No longer availableDim. h: 80 cm ;l 60 cmEstimate: € 65/80 -
#599
Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400/1600 -
#854
Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#790
Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#845
Een ophangbaar vitrinekastje.
Une vitrine murale ouvrant à une porte vitrée.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#862
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#815
Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5cm; Ø.: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#894
Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.
Une petite armoire à deux portes à tablette en marbre et décorations en cuivre sur les portes. +- 1900.No longer availableDim. 120 x 74 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#840
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120/140 -
#820
Een bijzettafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie.
Une petite table style Louis XV, décoration de marqueterie.No longer availableDim. l: 56,5cm; h : 75 cmEstimate: € 220/240 -
#816
Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5 cm; Ø: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#604
Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#579
“Moulin rouge”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
”Moulin Rouge”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/180 -
#530Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#632Stefan Annerel
“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#344Cassiers
Lithografie “3 mannen aan de Schelde”
”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 40/60 -
#801Warmink
Een tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
Une pendule en bois à cadran en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/50 -
#761
Een bordje van Imariporselein.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 20/30 -
#138
Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.
Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#505
Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#665
Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
Deux tampons à textile, dont une européenne et une indienne.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#95
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Un remontoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 16,45 gEstimate: € 200/300 -
#217Vanden Schilde à Bruxelles
Een vergulde schouwpendule met bol uurwerk in blauwgelakte kast en getooid met een jonge vrouw met bloemenmand.
Une pendule de cheminée avec horloge sphérique et armoire bleue, décoration d’une jeune femme et panier de fleurs.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 1200/1400