Similar lots by type
-
#29Jehan Frison“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#39Jean GoorisPeriod: 1891 - 1963“Heuvellandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1920.
“Paysage vallonné”. Huile sur panneau. Signé. Autours de 1920.No longer availableDim. 47 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24Constant Simon“Poortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“Porte”. Huile sur toile. Signée et datée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#12Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Hibou”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Franz de VadderPeriod: 1862 - 1932“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la Lande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#274Jean Driesmans“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#214“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#339Lucien NeuquelmanPeriod: 1909 - 1988“Zeilboten”. Olieverf op doek, gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#269Jacques MadyolPeriod: 1871 - 1950“Gitane”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gitane”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#206Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#62“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#232Frans GeuensPeriod: 1924 - 2010“Kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#342Caroline Claes“Straatzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“ Vue sur la rue”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée mais date illisible.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#344Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001“Fugur ved huse, Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Fugur ved huse, Vue de village”. Huile sur toile. Signée, et datée au verso 1979.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Jean Driesmans“Boszicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois automnal”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#249Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Aigle de mer”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Aigle de mer”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#54“Dorpsplein”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd R.D.
“Place du village”. Huile sur panneau. Porte le monogramme R.D.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#19Raymond Coumans“Le Mont Jier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le Mont Jier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#22Joseph RénisPeriod: 1879-1954“De processie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“La procession”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#460“Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.
“Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.No longer availableDim. 49 x 59 & 49 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#349Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001“Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 15 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Jan Cels“Winters weidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pré sous la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#319Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forêt aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#242Thiele“Stad bij het bergmeer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ville au bord du lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#366Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300 / 400 -
#591Een grote buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor met negen perziken. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine chinoise polychrome a décor aux neuf pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 800 / 850 -
#803J. RADULESCO, De l’influence de l’erreur sur la responsabilité pénale, Paris, 1923. In-octavo, rood linnen band.
J. RADULESCO, De l’influence de l’erreur sur la responsabilité pénale, Paris, 1923. In-octavo, reliure toile rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#630Antonii MATTHAEI JC, De criminibus, Neapoli, 1722, 2 delen. In-quarto, recente lederen band.
Antonii MATTHAEI JC, De criminibus, Neapoli, 1722, 2 parties. In-quarto, reliure en cuir récente.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#394Jules Van Ael“Hoevezicht.” en “Weidezicht”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een litho ‘Zoete Vaart’ aan toe.
“Paysage Fermier” & “Paysage de prairie”. Deux eaux-fortes, signées hors planche. Nous ajoutons une lithographie: “ Zoete Vaart”.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#453Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages naar de famille rose. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans le goût de la famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#672Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/50 buiten de plaat.
“Cathédrale, Anvers”. Eau-forte. Signée et numérotée 13/50 hors planche.No longer availableDim. 71 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#527“Vlammen”. Compositie van kunststof. Op marmeren basis.
“Flammes”. Composition en plastique. Sur base en marbre.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239Twee surrealistische landschappen op doek. Gesigneerd Mio(?) en gedateerd. ‘72.
Deux paysages surréalistes sur toile. Signées Mio (?) et datées ‘72.No longer availableDim. 108 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#345Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie d’un diamant central de ± 0,20 ct. et des diamants baguette ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 500 / 600 -
#581Twee kaarten:“Antverpia”. Oude kaart van de stad Antwerpen ten tijde van Alva, uit Civitas orbis terrarum. Ed. Braun & Hogenberg Keulen 1572 - 1618.“Les noms de Bouleuerts & Raparts”. Met de hand ingekleurd. Achteraan een Latijnse tekst.
Deux cartes: “Antverpia”. Une carte ancienne de la ville d’Anvers du temps de Alva, Civitas orbis terrarum. Ed. Braun & Hogenberg Cologne 1572 - 1618. “Les noms de Bouleuerts & Raparts”. Colorée à la main. Texte en Latin au dos.No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#745Een serie van vijf diverse gekleurde topografische gravures. XIXde eeuw.
Une série de cinq différentes gravures topographiques en couleurs. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120

