Similar lots by type
-
#648Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#631Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.
Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#618Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
Une statue africaine fétiche en bois et clous.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#198“Vrouw in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20.
Une statue d’une femme portant des jarretelles.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 420 / 480 -
#237“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#188“De hand van Rodin”. Een beeld van groengepatineerd brons.
“La main de Rodin”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 320 -
#565Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#607Een Japanse Boeddha van gebeeldhouwd hout op vergulde troon.
Un Bouddha en bois sur un trône.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 300 / 340 -
#805Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#886“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.No longer availableDim. 47 x 32 & 43 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#877Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.
Une statue Art Déco en porcelaine, une femme avec chapeau qui parade.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 22 / 24 -
#661Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#633Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#639Corlendi“De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.
”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#258“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
Une statue en bronze d’un pierrot et d’un chien.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 140 / 160 -
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#638Eric ClausPeriod: °1936“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180 / 220 -
#642Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 320 / 380 -
#761Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.
Neuf couteaux différents, quelques uns sont des couteaux de rituels.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#765Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#653“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#697Een paar gietijzeren siervaasjes met gespikkeld decor.
Une paire de petits vases en fonte à décor tacheté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#429Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#439Veyhl, PlüderhausenEen vaasje van zilverporselein. Begin jaren 50. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine argentée. Début années ‘50. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#833Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583“Oude wijzen met kinderen”. Een beeld van gesculpteerd Chinees mahoniehout.
”Vieux sage et enfants”. Une statue en acajou sculpté chinois.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#361Een polychroom houten helmmasker getooid met een vogel (H. 23 cm), één niet gekleurd helmmasker (H. 17 cm) en twee houten hoofdjes (12 & 10 cm). Afrikaans werk.
Un masque-casque en bois polychrome, décoration d’oiseau (H 23 cm), un masque-casque naturel (H17 cm), et deux têtes en bois (12 & 10 cm). Travail africain.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#544Maurice De Vries“Desolaat landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
”Paysage désolé”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#682“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118Een zwartgelakt houten wandelstok met 800‰ zilveren handvat, versierd met een klavertje vier.
Une canne en bois laqué noir à manche en argent 800 ‰, décoration d’un trèfle à quatre feuilles.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#594“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De Troyer.
”Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Porte une signature: De Troyer.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#640Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#581Een porseleinen beeldje van een vrouw gezeten op een hert in de geest van het blanc-de-Chine.
Une statue en porcelaine Blanc-de-Chine d’une femme sur un cerf.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 160 / 180

