Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
Dim. h: 47 cm
SKU: 1804230541.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #541
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #143

    “La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.

    “La Liseuse”. A bronze plated Lectura mantel clock on a marble base.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #547

    Een blanc de Chine beeldje van een olifant.

    A Blanc de Chine, figurine of an elephant.
    No longer available
    Dim. 31 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #142

    Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 87 x 128 x 58 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #463

    Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.

    A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #133

    “L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.

    “The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #505

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #167

    “Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.

    "Ballerina". A bronze statue, after Degas.
    No longer available
    Dim. 93 x 44 cm
    Estimate: € 2500 / 2750
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #475

    Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.

    A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø 38 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #309
    Murano

    Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of three clowns with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #299

    Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.

    An artificial bronze side table with wood and leather top.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #558

    Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.

    A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 225 / 275

Other lots in this auction

  • #291

    Een 18de eeuwse koperen bedverwarmer met steel.

    An 18th century copper bed warmer with handle.
    No longer available
    Dim. L: 115 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #29
    L.G.W.

    “Farmhouse - Petersfield.” Een paar landschappen met beek, huis en eenden. Gesigneerd, en gedateerd 1897. Olieverf op doek.

    “Farmhouse - Petersfield.” A pair of landscapes with stream, house and ducks. Signed and dated 1897. Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 25 x 16,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #105

    Een bronzen olielampje gemonteerd op een versierd rund. Indisch werk, XIXde eeuw.

    A bronze oil lamp mounted on a decorated statue of a cow. Indian work, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H: 8 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #144
    Pablo Picasso

    “De schilder” & “Het atelier”. Een paar etsen op papier, buiten de plaat gesigneerd “Picasso”.

    “The Painter” & “The Studio”. A pair of etchings on paper, signed "Picasso" outside the plate.
    No longer available
    Dim. 16 x 11 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #436

    Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.

    Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.
    No longer available
    Dim. 102 x 53 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #375

    Een vintage design lamp in de vorm van een oranje zeepaardje.

    A vintage design lamp in the shape of an orange seahorse.
    No longer available
    Dim. 60 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een houten krantenstandaard met 5 houders.

    A wooden newspaper stand with 5 holders.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #522

    Een butler spiegel in verguld, houten kader.

    A butler mirror in a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø 62 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #50

    Een 18 karaats geelgouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 karat yellow gold necklace with a white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 600 / 650
  • #234
    G. Hallumier

    “Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’

    "Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #195

    Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)

    A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)
    No longer available
    Dim. 121 x 205 x 109 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #567

    Een Chinees porseleinen vaas met fauna & flora decor beschilderd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase painted with a fauna & flora decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø 12 cm
    Estimate: € 90 / 110
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More