Other lots in this auction
-
#329Schmitz
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeve . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53,5 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545
Een ronde zilveren serveerschotel. Zonder keuren, maar getest. 1170 gram.
Un plat de service rond en argent. Pas de poinçons, mais testé. 1170 grammes.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 450 / 550 -
#452
“Oriëntalistische scènes”. Een reeks van drie tekeningen. Draagt handtekening.
Scènes orientalistes . Une série de trois dessins. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 9 cm (x3)Estimate: € 150 / 240 -
#237
Een vaas van gedreven geajoureerd en geciseleerd geel koper. Deksel met container bovenaan (schroefdop ontbreekt). Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Un vase en cuivre jaune ciselé et ajouré. Couvercle avec récipient sur le dessus (bouchon à vis manquant). Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379
“Paradise lost”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 102/124 buiten de plaat.
Paradise lost . Lithographie. Signée, datée de 1983 et numérotée 102/124 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239
“Herders in een Romeins landschap”. Olieverf op doek. Naar Jules Storms.
Bergers dans un paysage romain . Huile sur toile. D’après Jules Storms.No longer availableDim. 66 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#33Geo Maxim
“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
Fille à la fleur . Figurine en zamak sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#624
Een tableau met vijf moderne aardewerken tegels.
Tableau moderne à cinq carreaux en faïence.No longer availableDim. 81 x 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#607
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300 / 400 -
#652
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#380
Een hoge hoed, gemerkt van Paul Emy en een bolhoed, gemerkt van Van den Bosch te Leuven. De eerste in hoedendoos en met borstel.
Un chapeau haut de forme, marqué par Paul Emy et un chapeau melon, marqué par Van den Bosch à Louvain. Le premier dans une boîte de maintien et avec une brosse.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#414Paul R. Goris
“Kamer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1975 en genummerd 3/85 buiten de plaat. Klein letsel aan glas.
Chambre . Lithographie. Signée, datée 1975 et numérotée 3/85 à l'extérieur de la plaque. Légers dégâts au verre.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 40 / 50