Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Krijgers”. Een Indische gouachetekening op zijde.

“Krijgers”. Een Indische gouachetekening op zijde.

Guerriers . Une gouache indienne sur soie.
Dim. 14 x 44 cm
SKU: 2505210562.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #562
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #361

    Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.

    Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #59
    Yvette Jansens

    “Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.

    Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.
    No longer available
    Dim. 80 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555

    Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.

    Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø: 15,5 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #692

    Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.

    Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #137

    Pendule van wit marmer. Gemerkt Ernuld Collet, Chimay.

    Pendule de cheminée en marbre blanc. Marquée Ernuld Collet, Chimay.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee grote en vier kleine laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Met porseleinen trekkers en benen sleutelgaten.

    Buffet en chêne à deux niveaux avec deux grands et quatre petits tiroirs en bas et deux portes vitrifiées en haut. Avec tiroirs en porcelaine et trous de serrure en os.
    No longer available
    Dim. 215 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #192
    Jules Rambo
    Period: 1896 - 1974

    “Man in een sloep bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Homme dans un dériveur près d'une ferme . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een antiek stenen Boeddhahoofdje op voetstukje van masoniet.

    Une tête de Bouddha en pierre antique sur un socle en masonite.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633

    Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.

    Une statue d'ancêtre en bois. Hemba - Singiti, D.R.Congo.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #682

    Een lot van zes antieke architecturale gravures.

    Un lot de six gravures architecturales anciennes.
    No longer available
    Dim. 29 x 18,5 cm - 29 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #604

    “Ponte dell'ammiraglio te Palermo”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Ponte dell'ammiraglio à Palerme . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #17

    Een juwelenkistje van meerkleurig porselein in de vorm van een hondje op kussen. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à bijoux en porcelaine multicolore en forme de chien sur un oreiller. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More