Other lots in this auction
-
#25Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 400 / 450 -
#645Hermes Porcelaine, ParisZes kopjes met schoteltjes van meerkleurig porselein met decor “Marqueterie de pierres d’Orient et d’Occident”. Gemerkt.
Six tasses avec soucoupes en porcelaine multicolore à décor "Marqueterie de pierres d'Orient et d'Occident". Marqué.No longer availableDim. Ø: 12 cmH: 6 cmEstimate: € 35 / 45 -
#376Een Indische salontafel met inlegwerk.
Une table basse indienne en marqueterie.No longer availableDim. 102 x 51 cmEstimate: € 320 / 360 -
#12Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“La trouvaille” en “Le vieux Pêcheur”. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.
« La trouvaille » et « Le vieux pêcheur ». Deux lithographies. Signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 19 & 15 x 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#269Zes diverse antieke kruiken van steengoed. Engels en Duits. Kleine letsels en slijtage. Het kleinste met putti in reliëf versierd en met een zilveren rand met keuren van Sheffield. XVIIe, XVIIIe en XIXe eeuw.
Six pichets anciens en grès divers. anglais et allemand. Légers dégâts et usures. Le plus petit orné de putti en relief et d'une bordure argentée aux poinçons de Sheffield. XVIIème, XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. H: 18-22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-HollandTwee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.No longer availableDim. h: 26,5 & 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#390Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#366Een smeedijzeren console met bijpassende spiegel, versierd met bladermotiefjes.
Une console en fer forgé avec miroir assorti, décorée de motifs feuillagés.No longer availableDim. 110x87 cmEstimate: € 100 / 140 -
#13CapodimonteEen koets van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Salvestrini. Gemerkt en gedateerd 1991.
Un chariot en plastique italien multicolore, conçu par Salvestrini. Marqué et daté 1991.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#325Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#132Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Vaas met dahlia’s op een stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux dahlias sur une chaise". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#491Constantin Meunier“De Buildrager”. Massief bronzen beeld. Draagt handtekening.
"Le débardeur". Statue en bronze massif. Porte une signature.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 400 / 600


