#134Piet Mees
“Winters rivierlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#789Baken
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239
Een verguld houten kamerscherm in Lodewijk XV-stijl, opgebouwd uit vier panden met glas.
#244
“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#790
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
#316
Een hoekkast met zwartgelakt ruitmotief op de deur. XIXe eeuw.
#378
Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
#430
#635
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#692
Een replica van een Friese staartklok.
#649
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
#628
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.