Other lots in this auction
-
#668
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100/120 -
#477
Een terrine en een schaal van Chinees porselein met meerkleurig en verguld Cantondecor.
Terrine et plateau en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de Canton.No longer availableDim. Ø: 24 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#727
Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40/60 -
#207
Een schouwpendule van verguld en bruingepatineerd brons en albast. Bovenaan getooid met een fluit spelende herder met hond. Onder het uurwerk een voorstelling van een vogelpaar bij een nest en de poten versierd met bloemenguirlandes en -vaas in een geheel van barokke motieven. Met slinger en sleutel.
Pendule en bronze doré et patiné brun et albâtre. Surmontée d’un berger jouant la flûte et son chien. Sous l’horloge une paire d’oiseaux et leur nid, le tout décoré de guirlandes de fleurs et d’un vase entourés de rocailles. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 350/500 -
#153Amphora
Een art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150/200 -
#36
Een geaccoleerde guérdon met ingelegd blad.
Guéridon en accolade et à tablette incrustée.No longer availableDim. Ø: 52 cmEstimate: € 30/50 -
#664
Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.
Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#516Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100/180 -
#798
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#277
Een naakte danseres van brons op een marmeren sokkel.
Danseuse nue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/220 -
#392Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#692
Een replica van een Friese staartklok.
Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 60/80