#581
Een porseleinen schotel met een decor in Wan Li stijl.
Un plat en porcelaine, décor style Wan Li.No longer availableDim. ø 45,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljant van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,24 gEstimate: € 800 / 900 -
#38
Een kruikje van meerkleurig porselein.
Une carafe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#832
#706Heriz
#587
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674
“Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.
”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#667
#298
Een zilveren handtasje met maliën de beugels versierd met putti. Gemerkt 800‰.
Un petit sac à main en argent à mailles, armatures décorées de putti. 800 ‰.No longer availableDim. 394,80 gEstimate: € 100 / 150 -
#639
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
#13
“Sint Barbara” & “Sint Rochus”. Twee beeldjes van Naams porselein.
”Sainte Barbara” & “ Saint Roch”. Deux statues en porcelaine de Namur.No longer availableDim. h: 17 & 18 cmEstimate: € 40 / 50