Similar lots by type
-
#758Een Duitse bierkruik van aardewerk met een meerkleurig militair decor ter ere van 1914 met een ijzeren kruis op het tinnen deksel.
Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#367Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.
Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#791StaffordshireEen servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#613Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.
Grand récipient ancien en grès. Méditerranéen.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#481Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#31Een flesje op schotel van meerkleurig Gouda-aardewerk.
Une flasque sur plateau en faïence de Gouda.No longer availableDim. h: 24 & Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#283Een driedelig klokstel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee siervazen, Frans werk.
Une garniture de cheminée en trois parties, comprenant une pendule et deux vases, oeuvre Française.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#348Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een handgeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee kruiken en een voetstoofje met houten bakje. Omstreeks 1800.
Lot de faïences flamandes comprenant deux cruches et un chauffe-pieds à encadrement en bois. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#461Een gevarieerd lot meerkleurig aardewerk en porselein met o.a. Imaricoupes, Brusselse hoornvaasjes,...
Lot varié de porcelaines et de faïences polychromes dont des coupes d’Imari, des cornets de Bruxelles etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#33“Icecream car en horlogemaker”. Twee aardewerken beeldjes. Japans werk.
“Voiture de glace et horlogier”. Deux sculptures en faïence. Travail japonais.No longer availableDim. 30 x 20 cm 20 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Een lot van tien borden van aardewerk en porselein, waaronder Straatsburgse, Delftse, Brusselse en Chinese. XIXe en XXe eeuw. Enkele randschilfers en één gerestaureerd.
Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#548Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558H. PoncetEen Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#328Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.
Deux assiettes en faïence française.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#534Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#715Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.
Paire de serre-livres en faïence en forme de pigeons. Numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100 / 160 -
#344Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.
Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#303Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#363SèvresEen rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.
Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.No longer availableDim. 20,5 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#393H. BecquetEen aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#362Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#545SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een zeilboot, een schommelpaard, een race-auto en een vliegtuig.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un voilier, un cheval à balançoire, une voiture de course et un avion.No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 140 / 200 -
#539Een lot van drie vintage handtassen.
Lot de trois sacs à main “vintage”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#6Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
Une petite table ovale en bois patiné rouge.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137“Vrouw met rozen”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Femme et roses”. Une statue en bronze, patine en deux couleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 240 / 360 -
#824Een klein rechthoekig bijzettafeltje met gedraaide pootjes.
Petite table d’appoint rectangulaire aux pieds tournés à étranglements.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#250Een 18 karaats geel gouden bloemvormige Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Broche d’époque Victoria en or jaune 18 ct en forme de fleur sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#742Stalen degen.
Rapier en acier.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#11Een kruik (gemerkt Anette Royal) en een bord van meerkleurig aardewerk van Gouda.
Une cruche et une assiette en faïence de Gouda.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#787Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60 / 100 -
#411Een serveerwagentje met een glazen blad met onderaan een oude prent met een jachttafereel. Medio XXe eeuw.
Un chariot de service avec un plateau en verre, et en dessous une ancienne illustration d’une scène de chasse. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 73 x 80 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Een zittende hond van bruingepatineerd brons op een sokkel van beige marmer.
Une statue en bronze patiné représentant un chien assis, sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#568Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.
Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200


