Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.

“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.

”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.
SKU: 1004180404.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #404
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #516

    Een eikenhouten hedendaagse kolomvitrine.

    Une vitrine colonne en chêne.
    No longer available
    Dim. 200 x 95 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #592

    “Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Tijtgat.

    “Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Tijtgat.
    No longer available
    Dim. 32 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #298
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Nummers 1 tem 106. We voegen er een uitgave van het Jommekes album no. 1 aan toe.

    ”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #726
    Milas

    Een handgeknoopte Turkse kelim van wol.

    Kilim turque en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 192 x 157 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #382

    Een art nouveau luster van smeedijzer, een centrale coupe en drie kapjes in meerkleurige Franse glaspasta. Gesigneerd.

    Un lustre Art Nouveau en fonte, coupe centrale et trois capes en pâte de verre Française. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #103

    Een paar balustervazen van polychroom Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een Delftse kalebasvaas aan toe.

    Deux vases balustres en faïence polychrome de Delft, décoration d’oiseaux et fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une gourde de Delft.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #256

    Een recente tweedeursgarderobe met imitatiemarquetterie en bronsbeslag.

    Une garde-robe deux portes récente avec imitation de marqueterie et ornements en bronze.
    No longer available
    Dim. 189 x 124 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476

    Een salontafel van verguld smeedijzer in de vorm van bloemenranken en met een rond glazen blad.

    Table de salon en métal doré en forme de guirlandes de fleurs et avec tablette ronde en verre.
    No longer available
    Dim. h: 45 Ø: 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #803

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #612

    Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.

    Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #146

    Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.

    Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #38

    Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.

    Deux poudriers, dont un en ronce.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More