Other lots by Grieten
-
#662Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Sloep op de oever”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Chaloupe au bord de l’eau . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#249Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Haven van Antwerpen”. Houtskooltekening. Evenals Buelens (?). “Rede van Antwerpen” (26 x 35 cm) (handtekening binnen passe-partout).
Port d'Anvers . Dessin au fusain. Ainsi que Buelens (?). Rade d'Anvers (26 x 35 cm) (signature à l'intérieur du passe-partout).No longer availableDim. .25,5 x 35 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#663Lladro
“Slapend meisje tegen moeders schoot”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Fille endormie sur les genoux de sa mère . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#175
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,38 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de 0,38 ct.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 500/550 -
#498
Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200/300 -
#638
Een kommetje van Chinees porselein met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Un petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Marqué en bas. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 30/35 -
#561
Een gesculpteerd Chinees spekstenen sierstuk op voet. Enkele kleine beschadigingen. Bijgevoegd een Boeddha met cobra.
Une pièce décorative en pierre de savon chinoise sculptée sur une base. Quelques dommages mineurs. Comprend un Bouddha avec un cobra.No longer availableDim. h: 37 & 13 cmEstimate: € 40/60 -
#468
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cm 4730 gEstimate: € 100/120 -
#208Robert Haviland & Le Tanneur, Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies met blauwe en gouden rand, bestaande uit 36 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes, een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een ovale schotel, twee grote ronde schotels, een tazza, een schotel op lage voet, een slakom, twee ovale schoteltjes en twee sauskommen.
Un service en porcelaine élaboré avec bord bleu et or, composé de 36 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, 11 tasses et 12 soucoupes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier , un plat ovale, deux grands plats ronds, une tazza, un plat bas, un saladier, deux plats ovales et deux bols à sauce.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#149
“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 180/240 -
#464
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Abstrait . Technique mixte sur papier. École russe.No longer availableDim. 59 x 44,5 cmEstimate: € 250/350 -
#601
Een eikenhouten wandklok met gebeeldhouwde bloemen. Met Westminster spel.
Une horloge murale en chêne avec des fleurs sculptées. Avec le mouvement Westminster.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 140/160 -
#57
Een antiek tondelkistje met messingen beslag.
Une ancienne boîte en amadou avec des raccords en laiton.No longer availableDim. 27 x 43 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#229
Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
Un miroir encadré de majolique, décoré de fleurs.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120