Other lots by De Pooter
#761
#346
Een paar houten armstoelen met spijlen in de rug. Jaren ‘60.
Une paire de fauteuils en bois aux barres dans les dos. Années ‘60 .No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#648
Een antieke gietijzeren haardplaat met een bloemenmand in reliëf
#657
Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
#460
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Un bracelet à nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 160 / 200 -
#44Julien Van Santen
“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#158
“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#140
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#402Houghes & Son, London
Een sextant in houten kist. 1922.
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#795
Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
#160
Une paire de boucles d’oreilles en or de trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,87 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 800 / 900